У метро Ріо-де-Жанейро сталася перестрілка, загинули 25 осіб (відео)

стрілянина, ріо де жанейро, поліція, наркотики, перестрілка
Фото: diariodorio.com

Поліція міста, стверджують місцеві журналісти, проводила спецоперацію в рамках боротьби з обігом наркотиків.

Під час спецоперації поліції в районі Ріо-де-Жанейро, Жакарезіньо, в метро сталася перестрілка, внаслідок якої загинули щонайменше 25 осіб. Про це повідомляє G1 Globo.

Повідомляється, що операція проводилася в рамках боротьби з обігом наркотиків.

Серед загиблих — офіцер цивільної поліції Андре Фріас, якого вбили пострілом у голову. Крім того, загинули два пасажири метро.

Під час спецоперації ліквідовані 24 передбачувані члени угрупування, яких підозрюють в торгівлі наркотиками і вербуванні дітей.

Жакарезіньо, за даними видання, вважається базою Командо Вермелья, найбільшого в Ріо-де-Жанейро угрупування, яке займається незаконним обігом наркотиків. У районі багато провулків, крім того, він оточений барикадами, встановленими злочинцями, що ускладнює доступ до бронетехніки.

Згідно з цифровою платформою Fogo Cruzado, яка реєструє дані про збройне насильство з липня 2016 року, це найбільша кількість смертей під час поліцейської операції.

Нагадаємо, 16 квітня невідомий чоловік розстріляв співробітників компанії FedEx в Індіанополісі, штат Індіана та наклав на себе руки.

А раніше в Південній Кароліні колишній гравець в американський футбол вдерся в будинок літнього лікаря і вбив його з дружиною, двох його онуків, а також підстрелив двох майстрів, які ремонтували кондиціонер. Один із ремонтників вижив.

Фокус зібрав дані про п'ять наймасовіших стрілянин у США за останні роки та постарався з'ясувати, чому вони стаються.