Маск зізнався, що страждає синдромом Аспергера (відео)

Ілон Маск, психіка, розлад, синдром Аспергера,
Фото: скриншот | Ілон Маск

Захворювання характеризується загальним порушенням психічного розвитку людини. Його особливості — труднощі в спілкуванні і сприйнятті навколишнього світу.

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск в ефірі передачі "Saturday Night Live" на телеканалі NBC зізнався, що страждає синдромом Аспергера.

"Для мене честь стати ведучим. Мій виступ сьогодні — історичний, я стану першим ведучим "Saturday Night Live" з синдромом Аспергера. Або, принаймні, першим ведучим, який в цьому зізнався", — заявив Маск.

За його словами, він "знову винайшов електроавтомобілі", а також планує відправити людей на Марс.

"Ви правда думали, що я при цьому буду звичайним спокійним хлопцем?" — запитав глядачів Ілон Маск.

Синдром Аспергера — загальне порушення психічного розвитку, для котрого характерні складності в спілкуванні, сприйнятті світу, а також комплекси занять та інтересів, що повторюються.

Повідомляється, що не існує єдиного способу лікування цього захворювання, яке зазвичай починає себе проявляти в ранньому дитинстві.

Виступ Маска

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск додав в команди електромобілів Tesla лайку. Команда "Open butthole" відкриває бардачок і зарядний порт.

Також ми писали, що Маск, розповідаючи про майбутню висадку людей на Марс, заявив, що це буде небезпечна місія, під час якої багато хто може загинути.

А в березні Ілон Маск оголосив себе "імператором Марса". Посада Маска в Tesla в офіційних документах компанії стала називатися "Technoking".