В Індії наречена померла під час весілля, але заміж видали її сестру

Наречена, весілля, Індія
Фото: IANS | Наречена і її сестра з гостями під час весілля в Індії

Гості cо змішаними емоціями продовжили святкувати, поки в сусідній кімнаті лежало тіло дівчини, що померла від серцевого нападу.

В Індії наречена померла прямо під час весілля, а її сестру одразу ж видали заміж за того самого нареченого. Про це стало відомо виданню India.com.

Дівчині на ім'я Сурабхі 26 травня стало погано напередодні фінальної церемонії "Ферас", вона втратила свідомість і незабаром померла поруч з нареченим Кумаром Манджешем. Як встановили медики, смерть наступила від серцевого нападу.

Родичі спочатку розгубилися, проте незабаром хтось запропонував замінити покійну її молодшою сестрою Нішею. Порадившись, сторони нареченого і нареченої погодилися з такою ідеєю і зіграли весілля, незважаючи на трагічну подію. Незабаром після церемонії і всіх традиційних процедур Сурабхі поховали.

Дядько покійної нареченої, Аджаб Сингх, зазначив, що події стали важким випробуванням для всієї родини:

"Одна донька лежала мертва в одній кімнаті, а весілля іншої доньки святкувалася в іншій кімнаті. Таких змішаних емоцій ми ще не бачили. Скорбота через її смерті і радість від весілля ще не вщухли".

Раніше стало відомо, що в річці Ганг в Індії знайшли десятки тіл людей, які могли стати жертвами коронавируса. Роздуті і частково спалені трупи винесло на берег на кордоні штатів Біхар і Уттар-Прадеш, зараз правоохоронці з'ясовують, хто міг скинути їх у воду.

Писали також, що британка яка вийшла сама за себе заміж, відзначила 11-ту річницю шлюбу. Каран Рід з Південного Уельсу стверджує, що розчарувалася в чоловіках, але не змогла відмовити собі в задоволенні побути нареченою.

В Індії жертві зґвалтування влаштували "коридор ганьби" заради жорстокого приниження. 16-річну дівчину прив'язали до кривдника, били палицями і плювали в обличчя через те, що вона нібито зганьбила родину.