У Daily Mail назвали "помилкою журналіста" історію про африканку, яка народила 10 дітей (фото)

Госіаме Тамара Сітхоле, породілля, рекорд, фейк,
Фото: dailymail.co.uk | Госіаме Тамара Сітхоле з чоловіком

Винуватця інциденту звільнили з видання, хоча сам журналіст стверджує, що став жертвою приховування інформації.

Новина про мешканку ПАР Госіаме Тамару Сітхоле, яка, як стверджувалося, народила за один раз відразу десятьох дітей, виявилася журналістською помилкою.

Як пише Daily Mail, журналіст і редактор газети Pretoria News Піт Рампеді, який є автором новини, приніс публічні вибачення за поширення неперевіреної інформації.

За його словами, Сітхоле насправді була вагітна і народила, але скільки саме дітей — достеменно невідомо.

"Я не зажадав від неї документальних підтверджень вагітності, хоча ця інформація важлива для розслідувань. Мені здавалося, що розслідувати нічого", — заявив Рампеді.

Daily Mail повідомляє, що журналіст через цей матеріал втратив свою роботу, оскільки не зміг надати доказів автентичності факту народження десятьох дітей.

Керівництво видання "Pretoria News" вирішило звільнити журналіста, хоча той і стверджував на своє виправдання, що сам став жертвою приховування інформації з боку жінки та її сімʼї.

Раніше повідомлялося, що Госіаме Тамара Сітхоле з ПАР, яка стверджувала, що народила десятьох близнюків, була поміщена в психіатричну лікарню.

Сама Тамара заявляла, що втекла із сімʼї і сховала дітей, тому що її партнер "намагався на них нажитися".

Новина про те, що жінка побила світовий рекорд Халіми Сіссе з Малі, яка народила минулого місяця 9 дітей, і привела на світ 10 малюків, облетіла світові ЗМІ.