У Китаї чоловік спалив свою колишню дружину-блогерку під час прямої трансляції

Китай, підпал, вбивство, Лама
У Китаї чоловік підпалив свою екс-дружину блогерку

Жінка вела стрім в популярному аналогу TikTok, коли вбивця зайшов до кімнати, облив її бензином і підпалив. Чоловіка засудили до розстрілу.

Related video

У китайській провінції Сичуань чоловік спалив свою колишню дружину, відому в країні блогерку Ламу, коли вона вела прямий ефір. В результаті суд засудив злочинця до страти. Про це повідомляє The Chongqing Morning Post.

За даними журналістів інцидент стався 14 вересня. Популярна в соціальній мережі Douyin (аналог TikTok) блогерку Лама, яка прославилася відео про життя в тибетському селі, вела пряму трансляцію, коли її колишній чоловік Тан Лу облив її бензином і підпалив. Видання повідомило, що в момент нападу відео відразу ж потемніло, а понад 400 глядачам були чутні тільки жіночі крики.

Блогерша, Китай, підпал Fullscreen
Кадр з відео Лами в Douyin

Після інциденту 30-річну Ламу госпіталізували. Її родичам вдалося зібрати велику суму грошей на її лікування, проте вже за два тижні, 30 вересня, потерпіла померла в реанімації.

Відомо, що раніше Лама розлучилася з чоловіком через 10 років шлюбу, переживши численні напади на себе і на їх двох дітей.

Блогерша, Китай, побої, підпал Fullscreen
фото побоїв

Після розлучення Тан Лу погрожував вбити одного з синів у випадку, якщо жінка знову не вийде за нього заміж. Тоді Лама вирішила піти на цей крок, однак незабаром знову пішла від кривдника разом з дітьми. Її сестра розповідала журналістам, що вона протягом багатьох років бачила сліди побоїв на обличчі загиблої.

Блогерша, Китай, підпал Fullscreen
Чоловік загиблої блогерша Тан Лу

За версією слідства, чоловік хотів помститися своїй екс-дружині за розлучення. У четвер, 14 жовтня, Тан Лу визнали винним у вбивстві і засудили до розстрілу. Також перед цим його зобов'язали виплатити компенсацію родині загиблої.

Нагадаємо, нещодавно в Казахстані чоловік убив двох поліцейських і трьох цивільних осіб під час виселення з будинку.

Раніше Фокус писав про те, як в Житомирській області затримали 22-річного хлопця за підозрою в убивстві 36-річної жінки та її 13-річної дочки. Щоб замаскувати злочин, за версією слідства, він підпалив квартиру.