Переплутали каністри. 13 студентів у Казані на святкуванні дня народження отруїлися "незамерзайкою" (відео)

Казань отруєння

Під час застілля молоді люди не помітили, що п'ють рідину для склоомивача, бо перед вживанням додали до неї ароматизатор.

Related video

У Казані 13 людей було госпіталізовано після того, як помилково випили незамерзаючу рідину для склоомивача автомобіля. Ними виявилися студенти 18-22 років із Башкирії, котрі навчаються в одному зі ЗВО Казані. Про це повідомляє видання "Татарстан 24".

16 листопада 13 молодих людей, троє з яких у тяжкому стані, потрапили до казанської лікарні з ознаками сильного отруєння. Як з'ясувалося, у крові постраждалих було виявлено сліди метанолу в різних концентраціях.

За словами головного токсиколога МОЗ республіки Алії Насібулліної, одна дівчина перебуває у критичному стані. У всіх пацієнтів виявлено набряк зорового нерва, слабкість, нудоту та блювання — типові ознаки отруєння метанолом.

Спочатку повідомлялося, що отруєння сталося через вживання сурогатного алкоголю, який студенти придбали "на руках" у свого знайомого за 1 500 рублів, щоб відсвяткувати день народження товариша.

Проте слідство пізніше встановило, що молоді люди переплутали каністру, коли діставали її з багажника автомобіля — поряд із придбаним алкоголем лежала така сама п'ятилітрова каністра із "незамерзайкою". Її молоді люди й взяли із собою на застілля, додавши перед вживанням у рідину ароматизатор "іриски" зеленого кольору.

Унаслідок огляду місця події, слідчі знайшли порожню каністру з рідиною, що містить спирт, а в багажнику автомобіля — каністру з контрафактним алкоголем. За попередніми даними, отруйних речовин у ньому не виявили.

Раніше повідомлялося, що в Москві двоє людей померли після того, як з'їли кавун. Бабуся та її 15-річна онука придбали кавун у мережі магазинів "Магніт".

У Житомирській області через вживання лісових грибів загинула жінка та дві її дочки. З'ясувалося, що загиблі були близькими родичами учасника пісенного проєкту "Голос країни" Богдана Мухи.