У Кигризстані підняли прапор України на піку імені Путіна (відео)

Пік Путіна, прапор України
Фото: Скриншот | Пік Путіна

Задля встановлення прапора нашим спортсменам довелося підкорити висоту 4446 метрів, а свій вчинок альпіністи прокоментували так: "російський світ руйнується".

Related video

У Киргизстані українським спортсменам вдалося підкорити "Пік Путіна", розташований у гірському масиві Тянь-Шень Чуйської області. Піднявшись на висоту в 4446 метрів, вони розмістили там наш прапор. Про це повідомляє Instagram-акаунт Ukraine.ua.

"Російський світ руйнується", — прокоментували вони свій вчинок.

Уточнимо, що на даний момент імена спортсменів, які підкорили вершину, не розголошується.

Що за "Пік Путіна"?

Цей об'єкт знаходиться в гірському масиві Тянь-Шань і розташований на території Чуйської області. Своє ім'я пік цієї гірської системи отримав у 2011 році. У грудні 2010 року депутати Московського кенешу виступили з пропозицією надати ім'я на той момент прем'єр-міністра РФ безіменній горі. Парламент Киргизстану розглянув цю пропозицію та ухвалив відповідне рішення — 17 лютого 2011 року гора отримала ім'я "Пік Путіна".

Раніше Фокус розповідав, що Володимир Путін продовжує чищення серед генералітету через провали в Україні. За інформацією журналістів, глава Кремля звільнив двох генералів. Ймовірно, на них покладуть відповідальність за провали на першому етапі вторгнення в Україну, яке розпочалося 24 лютого 2022 року.

Також стало відомо, що Володимир Путін підписав указ, згідно з яким Російська Федерація розпочне видачу своїх паспортів на території Запорізької та Херсонської областей. Країна-агресор запроваджує спрощений порядок отримання громадянства Росії для мешканців Запорізької та Херсонської областей України. Документ із підписом президента РФ вже з'явився на офіційному порталі правової інформації.