Як у "Сам удома": Байден заглянув у вікно до маленьких дівчаток у Массачусетсі (відео)

байден заглянув у вікно, селфі з байденом, байден заглянув до дівчат у вікно
Фото: The New York Post | У Массачусетсі діти зробили селфі із президентом Джо Байденом

Діти не розгубилися і одразу зробили селфі з американським президентом. Втім, Байдена не запрошували до приміщення, зробивши фото через вікно.

Related video

У Массачусетсі на острові Нантакет кілька дітей, перебуваючи в ресторані Lemon Press, помітили у вікні Джо Байдена, що проходить повз президента США, і почали йому голосно кричати. Голова Білого дому, почувши це, підійшов і заглянув до дівчат у вікно — діти не розгубилися і одразу зробили кілька фотографій із американським президентом. Про це повідомляє видання New York Post.

Журналісти пишуть, що Байден, який знаходиться на Нантакеті зі своєю родиною на День подяки, ходив у суботу за покупками вздовж вулиці для малого бізнесу. Коли його помітили діти у ресторані та почали кричати через вікно, Байден зупинився, щоб привітати своїх маленьких шанувальників.

"Ось Джо! Ось він! Боже мій, привіт!" — кричали діти, коли Байден з коктейлем у руках неквапливо проходив по Мейн-стріт.

На відеокадрах видно, як американський лідер зупинився, почувши їхні захоплені вигуки, помахав рукою і, наблизившись до вікна, широко посміхнувся дітям.

Реакція американців

У публікації йдеться про те, що відео швидко розлетілося по соцмережах, користувачі яких неоднозначно оцінили жест американського президента. Деякі назвали вчинок Байдена "страшним", інші ж обізвали це "підгляданням за дітьми". А журналістка видання DC Patriot Мінді Робінсон сказала, що вчинок глави Білого дому схожий на сюжет з фільму жахів і закликала оберігати від такого дітей.

"Це ненормально. Припиніть намагатися уявити це в нормальному світлі. Якби це був будь-який інший старий, ви б теж божеволіли?" — написав один із користувачів у Instagram.

"У мій час це називали підгляданням!" — Написав інший користувач.

Байден заглянув у вікно до дітей Fullscreen
Джо Байден усміхнувся дітям, поки вони робили селфі

Натомість інші громадяни сприйняли жест Байдена у позитивному ключі. У соцмережах один із користувачів написав, що йому так хвилююче бачити, як діти радіють американському президентові. Інші почали жартувати з цієї теми, зазначивши, що це нагадало їм сцену з фільму "Сам удома".

"Президент, який зупиняється лише для того, щоб подарувати дітям посмішку, — ось що робить справжній президент. Дякую вам, президент Джо", — сказав ще один користувач.

Важливо
Джо Байдену 80 років. Як президент США передбачив напад Росії на Україну

Раніше повідомлялося, що Президент США Джо Байден та його дружина Джилл Байден днями відвідали авіабазу в Північній Кароліні. Вони пригостили військових вечерею, а перша леді розповідала про досвід служіння в армії членів її сім'ї.