Путін скликає засідання Радбезу: говоритимуть про Україну, — росЗМІ

Радбез рф, путін скликає радбез рф
Фото: Скриншот | На засіданні обговорять ситуацію на "нових" територіях

Очільник Кремля, за інформацією журналістів, планує обговорити ситуацію в окупованих регіонах України. Окремо Володимир Путін проведе зустріч з послами США, Євросоюзу, Мексики та Сирії.

Related video

Президент Росії Володимир Путін у середу, 5 квітня збирає засідання Ради безпеки. На ньому він планує обговорити безпекову ситуацію в "нових" регіонах Росії. Про це повідомляють росЗМІ.

"Путін проведе засідання Ради безпеки, будуть розглянуті питання безпеки в нових регіонах, з доповіддю виступить Колокольцев (ред. — міністр внутрішніх справ РФ)", — йдеться в повідомленні.

Канал RIA_Kremlinpool повідомив, що на засіданні обговорять ситуацію на захоплених РФ територіях України.

"Путін збирає у Кремлі Велику Раду безпеки, щоб обговорити безпеку в регіонах Росії. Йтиметься про Донбас, Запоріжжя та Херсонську область. Потім до Кремля прибудуть іноземні посли – США, ЄС, Данія, Норвегія, Мексика, Сирія. З ними Путін матиме окремий захід", — йдеться в повідомленні.

Також 5 квітня Путін планує зустрітися з Лукашенком і обговорити питання безпеки та розміщення на території Білорусі ядерної зброї.

Ексохоронець Путіна, який втік за кордон, назвав його воєнним злочинцем. За кордоном Гліб Каракулов дав велике інтерв'ю центру "Досьє" і розповів, чому вирішив піти зі служби, про Путіна і про війну в Україні.

В угорському МЗС переконані, що ордер на арешт лідера країни-агресорки не наближає завершення війни в Україні. Лідер країни-агресорки не поїде в жодну з країн, де його можуть арештувати.