Фейки про Україну та інтеграція РФ і Білорусі: про що говорили Лукашенко та Путін під час зустрічі (відео)

путін, президент росії, лукашенко, президент білорусі, путін і лукашенко зустріч
Фото: ТАСС | Путін та Лукашенко 5 квітня зустрілися у Кремлі

На зустрічі, яка розпочалася 5 квітня і продовжилася наступного дня, лідери РФ та Білорусі домовилися про спільну систему безпеки та спільний для двох країн медіахолдинг, який має "виграти битву за розум та серця громадян".

Related video

Росія та Білорусь продовжуватимуть тісне співробітництво у військовій сфері, а також створять єдину систему протиповітряної оборони. Про це президент РФ Володимир Путін та лідер РБ Олександр Лукашенко домовилися під час зустрічі у Москві у четвер, 6 квітня.

Лідери двох держав розпочали зустріч із розмови за зачиненими дверима. Лукашенко заявив про те, що розмовляв з Путіним віч-на-віч до 02:15.

Вдень 6 квітня відбувся робочий обід лідерів двох держав, на якому вони обговорили таке.

Що заявив на зустрічі 6 квітня Володимир Путін

За словами Путіна, РФ і Білорусь нарощуватимуть взаємодію у сфері оборони та безпеки, військово-технічній сфері.

Крім того, він заявив про те, що Білорусь і Росія візьмуться за розробку спільної для двох країн концепції безпеки.

Також російський президент підкреслив, що РФ та Білорусь продовжать виготовляти літаки та ракети, розширюючи імпортозаміщення.

Які заяви на зустрічі з Путіним зробив Олександр Лукашенко

Лідер Білорусі розпочав свою промову з того, що заявив про успішне функціонування системи протиповітряної оборони, яка тепер є спільною для так званої "союзної держави".

Крім того, Лукашенко озвучив нові фейки про Україну. Так, політик розповів про те, що в Білорусі нібито виявили кількох українських диверсантів. Крім того, лідер РБ висловив думку про те, що з території України до Білорусі та РФ може незаконно потрапляти зброя.

"Просто потоком з України пішла зброя до Росії, через Росію до нас. У нас з Україною кордон намертво закритий. Через Брянську, інші області пішла зброя", — сказав Лукашенко.

Також Лукашенко заявив про те, що країни-учасниці НАТО нарощують сили та засоби біля кордонів Білорусії та РФ. Політик уточнив, що в цьому плані його найбільше хвилює Калінінградська область.

Нагадаємо, у середу, 5 квітня Володимир Путін та Олександр Лукашенко зустрілися у Кремлі, де провели спільні переговори. Президент Білорусі зауважив, що лідер Росії мав дуже втомлений вигляд і звернувся до його підлеглих через насичений графік глави держави.

Ми також писали про те, що 5 квітня Олександр Лукашенко перед зустріччю з Путіним пожартував про золотовалютний резерв РФ. За його словами, усі давно розібрали.