Повінь у Туреччині: сильні зливи затопили місто на узбережжі Чорного моря (фото)

Фото: Anadolu

Вулиці в центрі Гіресуна швидко затопила сильна злива, яка йшла майже два дні. Мер міста сказав, що на квадратний метр випало понад 130 кілограм опадів.

Related video

Турецьке місто Гіресун, розташоване на узбережжі Чорного моря, пішло під воду через сильну зливу. Фотографії стихії показав телеканал CNN Turk.

Дощі почалися ввечері 2 вересня, а вночі посилилися. Злива затопила вулиці в центрі міста, підтоплено частину будинків на перших поверхах і підприємства.

Водіям довелося нелегко під час поїздок по місту Fullscreen
Водіям довелося нелегко під час поїздок по місту
Fullscreen

"Дороги швидко стали недоступними для їзди. Водіям довелося нелегко під час керування транспортними засобами. Прибережну дорогу, яку закрили, контрольовано відкрили, щоб уникнути заторів", — описують журналісти наслідки стихії.

Комунальники відчиняли люки на вулицях, щоб у них стікала вода. Так вони хотіли подолати наслідки негоди.

Під час зливи на квадратний метр випало близько 132 кілограми опадів Fullscreen
Під час зливи на квадратний метр випало близько 132 кілограми опадів
Fullscreen

Мер Гіресуна Айтекін Шенлікоглу повідомив, що під час зливи на квадратний метр випало 132 кілограми опадів.

"Повінь виявилася набагато сильнішою, ніж ми очікували. Служби намагаються подолати лихо, надається допомога власникам магазинів і підприємств", — заявив чиновник.

Нагадаємо, що в Словенії на початку серпня пройшли сильні дощі. Зливи спричинили масштабні зсуви ґрунту, багато населених пунктів відрізало від зовнішнього світу.

Також 11 серпня місто Марракеш у Марокко накрила сильна піщана буря. Повідомлялося про загибель 18-річного хлопця, на нього впало дерево. Іншого чоловіка придавило велике колесо, він відбувся травмою.