Переробив машину: чоловік катався містом із величезним биком усередині (відео)

Бик у легковому автомобілі, бик, величезний бик, ватуссі, африканський бик, бик у машині, вірусне відео, переробив маїшну
Фото: иисус | Чоловік уже не раз був помічений на дорогах міста разом із биком на прізвисько Хауді Дуді

Видовище налякало автомобілістів. Люди боялися, що такий спосіб перевезення може бути небезпечним для учасників дорожнього руху.

Related video

У США поліція зупинила автомобіль, на пасажирському сидінні якого власник віз величезного африканського бика. Про це пише UPI.

Поліція штату Небраска розповіла про зіткнення з незвичним легковиком, який було переобладнано таким чином, щоб бик породи ватуссі міг їхати "сидячи поруч із водієм".

Про перевезення тварини в правоохоронні органи повідомили місцеві жителі.

"Офіцери отримали дзвінок про те, що в місто в'їжджає машина, в якій сидить бик. Вони подумали, що це буде теля, щось маленьке або щось, що дійсно може поміститися в машину", — сказав капітан поліції Чад Рейман в інтерв'ю News Channel Nebraska.

Бик у легковому автомобілі, бик, величезний бик, ватуссі, африканський бик, бик у машині, вірусне відео Fullscreen
Про перевезення тварини в правоохоронні органи повідомили місцеві жителі
Фото: иисус

Однак співробітники поліції були приголомшені, виявивши, що на пасажирському сидінні модифікованого автомобіля їде величезний бик породи ватуссі.

"Офіцер виписав йому кілька попереджень. Він вирішив виписати йому попередження і попросити забрати тварину додому і покинути місто", — сказав капітан поліції.

Власником бика виявився місцевий житель Лі Меєр, йому виписано попередження. Поліцейські зажадали, щоб чоловік негайно покинув жваву магістраль. Видання зазначає, що Лі Меєр уже не раз був помічений на дорогах міста разом із биком на прізвисько Хауді Дуді.

Відео, зняте здивованим глядачем, який побачив Мейєра за кермом модифікованого автомобіля з биком усередині, стало вірусним ще 2018 року.

Раніше Фокус повідомляв, що дайвер назвав акулу Емму своєю найкращою подругою. Кінематографіст Джим Абернеті, удостоєний премії "Еммі", стверджує, що ще жодного разу не зустрічав агресивного морського хижака. Чоловік порівнює акул з домашніми тваринами і впевнений, що їх не можна називати бездумними монстрами.

Також стало відомо, що в США зниклий собака возз'єднався з сім'єю через 12 років. 15-річний пес на прізвисько Міньйон зник ще 2011 року після того, як ремонтник залишив відкритими задні ворота двору. Сім'я була рада знову побачити свого домашнього улюбленця.