Сміття замість шкіри: Volvo представили інноваційну обробку салону

Volvo C40 Recharge, електромобіль Volvo, Салон Volvo, екстер'єр
Фото: Volvo | Volvo C40 Recharge уже недоступний зі шкіряним салоном

Нові електрокари Volvo не будуть доступні зі шкіряним салоном. Замість цього запропонують матеріали, отримані шляхом вторинної переробки.

Volvo поступово відмовляється від шкіри в салонах автомобілів. Почнуть з електрокарів — новий Volvo C40 Recharge уже не можна замовити зі шкіряним салоном.

Примітно, що мова йде не тільки про захист прав тварин і Volvo не закликає своїх клієнтів стати вегетаріанцями. Рішення пояснюють, перш за все, турботою про навколишнє середовище. Справа в тому, що скотарство та виробництво шкіри є великими джерелами СО2 і шведи таким чином вирішили знизити шкідливі викиди в атмосферу.

Салон Volvo, Volvo C40 Recharge, сидіння, інтер'єр
Серед варіантів внутрішньої обробки з'явилася шерсть
Фото: Volvo

Замість шкіри запропонують екологічно чисту шерсть. Крім того, Volvo своїми силами розробили шкірозамінник Nordico — виробляють його з перероблених пластикових пляшок, винних корків і сміття, знайденого в шведських лісах.

Важливо
Турецька Tesla: в Стамбулі показали електрокар з автопілотом і камерами замість дзеркал

Цікаво, що обробка деревом у салонах Volvo залишається. Але цей матеріал купуватимуть тільки у свідомих постачальників, які збирають для переробки вже повалені дерева.

Салон Volvo, Volvo C40 Recharge, Volvo Nordico, інтер'єр, сидіння
Шкірзам Nordico отриманий з переробленого сміття
Фото: Volvo

Volvo повністю відмовиться від шкіри в салонах автомобілів до 2030 року. Саме тоді шведський бренд повністю перейде на електрокари і стане карбон-нейтральним — при виробництві авто не буде виділятися СО2.

Раніше Фокус розповідав, що в Британії вирішили переробляти ретро-авто в сучасні електрокари. Їх оснащують батареями від Nissan Leaf і Tesla.

А також про те, що компанія BMW показала свій автомобіль з вторсировини.