Швидше за Bugatti: встановлено новий світовий рекорд швидкості серед електромобілів (відео)

Найшвидший у світі електромобіль, Електромобіль Little Giant, Little Giant
Фото: carscoops.com | Рекорд встановили в знаменитому Бонневілі

Little Giant оснастили двома доопрацьованими двигунами Tesla. Його творці не збираються зупинятися на досягнутому та обіцяють нові рекорди.

Related video

У США побили світовий рекорд швидкості серед електромобілів. Спеціально створений болід Little Giant показав приголомшливий результат – 568 км/год. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Найшвидший у світі електромобіль, Електромобіль Little Giant, Little Giant Fullscreen
Максимальна зафіксована швидкість Little Giant – 574,5 км/год.
Фото: carscoops.com

Рекорд встановили у штаті Юта на дні висохлого соляного озера Бонневіль – це культове місце для фанатів швидкості у всьому світі. До речі, нещодавно там відзначився черговим рекордом і українець.

Важливо
В Італії встановлено рекорд тривалості парковки — 47 років на одному місці
В Італії встановлено рекорд тривалості парковки — 47 років на одному місці

Варто зазначити, що 568 км/год – це середній результат за результатами двох заїздів у різні боки. Такими є вимоги правил, адже потрібно виключити вплив вітру на результат.

Найшвидший у світі електромобіль, Електромобіль Little Giant, Little Giant Fullscreen
Little Giant оснащений двома моторами Tesla
Фото: carscoops.com

Максимальна швидкість становила 574,5 км/год – це рівень сучасних турбогвинтових лайнерів на кшталт Ан-140. Little Giant виявився на 19 км/год швидше за попереднього рекордсмена. Для порівняння: знаменитий Bugatti Chiron розвиває 440 км/год у найшвидшій версії.

Болід збудувала американська команда Vesco 444 reVolt Systems. Він оснащений двома серйозно доопрацьованими електромоторами Tesla та літій-іонною батареєю. Сигароподібний кузов виконаний із вуглеволокна.

Творці електрокара обіцяють нові рекорди

Американці не збираються зупинятися на досягнутому. У планах – доопрацювати Little Giant та розігнати його до 640 км/год.

Раніше Фокус розповідав про ще одне рекордне досягнення — електромобіль Toyota Mirai потрапив до Книги рекордів Гіннеса завдяки величезному запасу ходу.