Skoda Slavia 2022: опубліковані офіційні зображення нової бюджетної моделі

Skoda Slavia 2022, нова Skoda Slavia, Skoda Slavia, Skoda Rapid
Фото: Skoda | Skoda Slavia – наступник моделі Rapid

Skoda Slavia стане наступником недорогої моделі Rapid. Ліфтбек оснащуватимуть бензиновими двигунами потужністю до 150 к. с.

Опубліковані офіційні рендери Skoda Slavia 2022. Недорогий ліфтбек буде представлений 18 листопада та прийде на зміну Skoda Rapid. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Зображення дозволяють розглянути дизайн Skoda Slavia. У зовнішньому вигляді переважають грані, що є типовим для сучасних моделей чеської марки. Широка рештіка радіатора поєднується з довгастими фарами, як у старшої Skoda Octavia A8.

Skoda Slavia 2022, нова Skoda Slavia, Skoda Slavia, Skoda Rapid
Гранений дизайн виконаний у стилі Skoda Octavia A8
Фото: Skoda

Раніше стало відомо, що новий Skoda Slavia побудований на платформі MQB-A0-IN. За розмірами ліфтбек більший за попередника:

  • довжина — 4 541 мм;
  • ширина — 1 752 мм;
  • висота — 1 487 мм;
  • колісна база — 2 651 мм.
Важливо
Український ринок вживаних авто б'є рекорди: які моделі популярні на "вторинці"
Український ринок вживаних авто б'є рекорди: які моделі популярні на "вторинці"

Більш дорогі версії моделі отримають віртуальну приладову панель. Також серед опцій — камера заднього виду та супутникова навігація.

Skoda Slavia 2022 будуть оснащувати бензиновими турбомоторами об'ємом 1,0 л (115 к. с.) та 1,5 л (150 к. с.). Базовий двигун оснащуватимуть 6-ступінчастою механічною та автоматичною КПП, а потужніший — механікою або 7-ступінчастим роботом DSG.

Виробництво Skoda Slavia налагодять на новому підприємстві Індії. Саме в цій країні прототипи моделі зараз проходять тести.

Раніше Фокус розповідав про нове покоління Skoda Superb. Представлять його у 2023 році, але перші зображення моделі вже потрапили в інтернет.