Fiat готує недорогий спортивний кросовер для молоді за ціною Nissan Juke

Fiat Pulse Abarth, Fiat Pulse, новий Fiat Pulse, кросовер Fiat
Фото: Motor1.com | Fiat Pulse Abarth отримає 185-сильний турбомотор

Заряджений Fiat Pulse розробляють спеціалісти Abarth. Кросовер коштуватиме приблизно від 23 тисяч доларів.

Компактний кросовер Fiat Pulse отримає заряджену версію. Працюють над нею в підрозділі Abarth, що спеціалізується на доведенні моделей італійського бренду. Про це повідомляє сайт Motor1.

З'явилися перші рендери Fiat Pulse Abarth. Кросовер отримав серйозне обваження, його колісні арки розширено, а повітрозабірники в передньому бампері збільшені. Ззаду з'явився дифузор, з якого виглядають дві широкі вихлопні труби.

Очікується, що кросовер Fiat Pulse Abarth отримає 1,3-літровий турбомотор потужністю 185 к. с. Йому доопрацюють підвіску та встановлять збільшені гальма. Привід залишиться переднім.

Fiat Pulse Abarth, Fiat Pulse, новий Fiat Pulse, кросовер Fiat
В Abarth попрацюють над ходовою кросовера
Фото: Motor1.com

Комплектація Fiat Pulse Abarth обіцяє бути багатою. Авто отримає віртуальний щиток приладів, 10,1-дюймовий сенсорний дисплей мультимедіа, безключовий доступ, клімат-контроль, круїз-контроль та парктронік.

При цьому заряджена версія Fiat Pulse обіцяє бути вельми не дорогою – її ціна становитиме близько 23 тис. доларів – на рівні Nissan Juke. Це буде перший Abarth, випущений поза Італією, адже кросовер виробляють на бразильському підприємстві Fiat.

Важливо
Представлений найяскравіший і найшвидший електрокросовер Volkswagen
Представлений найяскравіший і найшвидший електрокросовер Volkswagen

Новий Fiat Pulse – компактний 4,1-метровий кросовер вартістю від 16 тисяч доларів. Модель дебютувала на початку нинішнього року без назви, а її ім'я обрали голосуванням в інтернеті.

Раніше Фокус розповідав, що Haval запустив у продаж свій найнестандартніший кросовер. У нього оригінальний дизайн та багата комплектація.