Повернення легенди: український мотоцикл Дніпро відроджують у новому образі

Електричний мотоцикл Дніпро, мотоцикли Дніпро, Dnepr E-Motorcycle, Delfast
Фото: DelFast | Мотоцикли Дніпро відроджує компанія Delfast

Новий Дніпро стане електробайком. Реалізує проєкт виробник електровелосипедів Delfast.

Related video

Відомі українські мотоцикли Дніпро повернуть у виробництво. Причому тепер вони будуть електричними. З'явилися і перші зображення електробайка Dnepr E-Motorcycle – опублікувала їх компанія Delfast, яка взялася за відродження бренду.

Український стартап Delfast уславився своїми електричними велосипедами, які активно купують у США та Європі. На них навіть патрулює поліція в Мексиці.

Електричний мотоцикл Дніпро, мотоцикли Дніпро, Dnepr E-Motorcycle, Delfast Fullscreen
Електробайк Dnepr E-Motorcycle розвиває 164 км/год
Фото: DelFast

Тепер Delfast перейшли на новий рівень – взялися за мотоцикли і вже встигли голосно заявити про себе. Саме на прототипі електробайка Dnepr український гонщик Сергій Малик установив світовий рекорд швидкості в американському Бонневілі.

Розробники Dnepr E-Motorcycle стверджують, що надихалися досвідом інженерів та проєктувальників КБ Антонова. Байк позиціюють як стильний та інноваційний, але при цьому безпечний для планети транспорт.

Важливо
Новий Ford Ranger 2022 офіційно представлений: що потрібно знати про пікап
Новий Ford Ranger 2022 офіційно представлений: що потрібно знати про пікап

Електричний мотоцикл Дніпро – кросова модель завважки 170 кг. Мотор потужністю 35 кВт (47,5 к. с.) дозволяє розвинути 164 км/год та проїжджати 400 м з місця приблизно за 11,5 с. Місткість батареї становить 7,2 кВт∙год.

Електричний мотоцикл Дніпро, мотоцикли Дніпро, Dnepr E-Motorcycle, Delfast Fullscreen
Прототип Dnepr встановив світовий рекорд швидкості

Нагадаємо, Київський мотозавод випускав мотоцикли Дніпро з 1969 року та до початку XXI століття, коли підприємство визнали банкрутом. У 2021 році права на торгову марку отримала компанія Delfast.

Раніше Фокус повідомляв, що Сергій Малик також виступить у ралі "Дакар-2022". Український гонщик сяде за кермо вантажного Renault.

Також ми повідомляли про те, що в Австралії сліпий мотоцикліст отримав права та керує кросовим байком.