Перші фото нового електрокросоверf від Volvo

Електромобіль Polestar 3, Polestar 3, Volvo Polestar, електромобіль Volvo
Фото: Volvo | Polestar 3 представлять у 2023 році

Polestar 3 стане першою моделлю шведської компанії, що випускається в США. Електрокар отримає автопілот

Related video

Опубліковано перші фото Polestar 3. Третя модель від електричного бренду Volvo дебютує у 2022 році. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Новий Polestar 3 виготовлятимуть на сучасному підприємстві в Чарльстоні (США), і він стане першою моделлю шведської марки, що випускається на північноамериканському континенті. Звичайно, саме ринок Штатів стане пріоритетним для електрокросовера. Його конкурентами називають Tesla Model Y, Audi e-tron і Mercedes-Benz EQC.

Електромобіль Polestar 3, Polestar 3, Volvo Polestar, електромобіль Volvo Fullscreen
Запас ходу кросовера складе щонайменше 500 км.
Фото: Volvo

Електромобіль Polestar 3 обклеєний плівкою камуфляжу, але можна розглянути деталі його дизайну. Віконна лінія кросовера відрізняється елегантним вигином, також привертають увагу тоненькі Т-подібні світлодіодні фари.

Polestar 3 з'явиться паралельно з Volvo XC90 третього покоління та запозичить у нього низку деталей. Разом із тим, електричний кросовер буде компактнішим і п'ятимісним (у XC90 сім місць). Крім того, заявлено, що електрокар отримає автопілот із лазерним далекоміром лідером, створений компанією NVidia.

Важливо
Українці активно купують електромобілі: ТОП-20 найпопулярніших моделей
Українці активно купують електромобілі: ТОП-20 найпопулярніших моделей

Показники Polestar 3 тримають у секреті. Швидше за все, електрокросовер отримає два мотори та повний привід, а його запас ходу перевищить 500 км. До речі, цією силовою установкою оснастять і флагманський електромобіль Polestar 5.

Раніше Фокус розповідав про новий електрокар від Huawei. Його запас ходу – 1000 км.