Краще Porsche: новий електрокросовер Kia приємно здивував керованістю (відео)

лосиний тест, Kia EV6, новий Kia EV6, Kia EV6 2021, електромобіль Kia EV6
Фото: km77.com | Kia EV6 пройшов лосиний тест на 78 км/год

Результат Kia EV6 у лосиному тесті виявився одним із найкращих серед усіх кросоверів. Випробувачі зазначили відмінну керованість автомобіля.

Related video

Електромобіль Kia EV6 успішно впорався з лосиним тестом. Результат нового хетчбека-кросовера виявився дуже високим. Про це повідомляє сайт km77.com, який проводив випробування.

Новий Kia EV6 2021 пройшов складний маневр на швидкості 78 км/год. Нагадаємо, чудова оцінка ставиться за показник 77 км/год і вище.

лосиний тест, Kia EV6, новий Kia EV6, Kia EV6 2021, електромобіль Kia EV6 Fullscreen
Показник електрокросовера — один із найкращих у класі
Фото: km77.com

Це один із найкращих результатів серед усіх сучасних кросоверів — попереду залишилася лише Tesla Model Y (83 км/год). Корейський електромобіль випередив електрокросовери Skoda Enyaq iV (67 км/год), Volkswagen ID.4 (73 км/год) і навіть Porsche Taycan Cross Turismo (77 км/год).

Важливо
В Україні з'явилося авто з фільму "Назад у майбутнє": культовий спорткар зняли у Карпатах
В Україні з'явилося авто з фільму "Назад у майбутнє": культовий спорткар зняли у Карпатах

У випробуванні брала участь 229-сильна задньопривідна версія Kia EV6 із 20-дюймовими дисками литими. Тест-пілот зазначив безпечну та передбачувану керованість, а також точне кермо.

Випробувачі зазначили безпечну керованість кросовера

Нагадаємо, що лосиним тестом називають маневр подвійної переставки, що імітує різкий об'їзд перешкоди, яка раптово з'явилася на дорозі. Винайшли його в Скандинавії, де на трасу часто вибігають лосі й інші тварини, що загрожує авто.

Раніше Фокус розповідав про новий електрокросовер від Volvo. Він з'явиться у 2022 році.