Mitsubishi показали нові спортивні кросовери: у них яскравий дизайн та гібридна установка

Mitsubishi Vision Ralliart, Mitsubishi Outlander Ralliart, новий Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Outlander 2022
Фото: прес-служба/Mitsubishi | Концепт Mitsubishi Vision Ralliart отримав нову решітку радіатора та агресивний обвіс

Mitsubishi Outlander Ralliart презентують у концептуальній та серійній версіях. Незабаром будуть й інші моделі від спортивного підрозділу.

Related video

Опубліковано перші фото Mitsubishi Outlander Ralliart. Кросовер офіційно презентують 14 січня на автошоу в Токіо. Про це повідомляє офіційний сайт японського бренду.

Mitsubishi Vision Ralliart, Mitsubishi Outlander Ralliart, новий Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Outlander 2022 Fullscreen
Обидва кросовери від Ralliart — плаг-ін гібриди
Фото: прес-служба/Mitsubishi

У Mitsubishi вирішили відродити знамениту лінійку від підрозділу Ralliart. Він спеціалізується на ралійних авто, але свого часу створював заряджені версії Lancer, Galant та інших моделей марки. Outlander стане першим у новому сімействі авто.

Важливо
Названо найпопулярніші авто в інтернеті за 2021 рік
Названо найпопулярніші авто в інтернеті за 2021 рік

Новий Mitsubishi Outlander Ralliart покажуть у Токіо одразу у двох виконаннях. Концепт-кар Mitsubishi Vision Ralliart відрізняється зміненою решіткою радіатора, агресивним аеродинамічним обважуванням та оригінальними 22-дюймовими колісними дисками. А ось серійний кросовер Mitsubishi виглядає більш стримано, хоча також отримав обвіс та нові литі диски.

Mitsubishi Vision Ralliart, Mitsubishi Outlander Ralliart, новий Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Outlander 2022 Fullscreen
Серійний Mitsubishi Outlander Ralliart виглядає стриманіше
Фото: прес-служба/Mitsubishi

У Ralliart попрацювали лише над дизайном авто, а ось технічна начинка залишилася без змін. Обидва варіанти є гібридами, що заряджаються, і оснащені стандартною силовою установкою від нового Mitsubishi Outlander PHEV. Він складається з 2,4-літрової бензинової четвірки та пари електромоторів сумарною потужністю близько 280 к. с. Концепт Vision Ralliart також отримав збільшені гальмівні диски із шестипоршневими супортами.

Раніше Фокус розповідав про новий електрокросовер Chevrolet Equinox. Він надійде у виробництво з 2023 року.