$400 за штуку: два Datsun 200SX продають через Facebook

старі авто, авто під реставрацію, Datsun 200SX 1976 року, два Datsun 200SX для реставрації, класичні японські авто 70-х
Фото: carscoops.com | Обидва авто продають за 800 доларів США

Попри їхній стан, пару цих класичних японських авто можна відреставрувати або перетворити на дрифт-кари в стилі Toyota AE86.

Related video

Обидва Datsun 200SX виставлені на продаж у Фредеріксбургу, штат Вірджинія, через торговий майданчик Facebook. Про це повідомляє сайт "Carscoops".

старі авто, авто під реставрацію, Datsun 200SX 1976, два Datsun 200SX для реставрації, класичні японські авто 70-х Fullscreen
Фото: carscoops.com

Datsun 200SX є аналогом популярного Nissan Silvia — одного з бажаних японських класичних авто, улюбленого ентузіастами дрифту та шанувальниками спортивних автомобілів.

Важливо
Знайдено знамениту 30-річну Toyota без пробігу: її продають за ціною нової Camry
Знайдено знамениту 30-річну Toyota без пробігу: її продають за ціною нової Camry

Друге покоління купе з'явилося в 1975 році. Саме до нього й належать екземпляри, що продають. І воно пропонує чудову можливість стати володарем класичних японських автомобілів 1970-х років.

Під капотом цих Datsun 200SX розташований 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з верхнім розташуванням розподільного валу. Потужність двигуна за сучасними мірками не вражає — всього близько 90 к. с., але для такого легкого авто її достатньо.

Втім, значно покращити характеристики двигуна можна за допомогою турбонаддуву. Або взагалі замінити силовий агрегат на сучасний. Сама конструкція Datsun 200SX є чудовою базою для різних проєктів.

Адже автомобіль створений за класичною схемою з переднім розташуванням двигуна та заднім приводом.

старі авто, авто під реставрацію, Datsun 200SX 1976 року, два Datsun 200SX для реставрації, класичні японські авто 70-х Fullscreen
Класичні золотисті колісні диски Enkei 92 також є невід'ємною частиною автоепохи 70-х
Фото: carscoops.com

Втім, цілком можливо, що знайдуться ентузіасти, які захочуть відреставрувати обидва купе або зробити з двох авто одне. Адже таких раритетів залишається дедалі менше. Та й сама легендарна марка Datsun йде в історію.

Також раніше Фокус писав, що на продаж виставили унікальний універсал Mercedes-Benz E36 AMG 1992 року.