Американський японець: новий електрокросовер Honda показали на першому зображенні

Honda Prologue 2024, нова Honda Prologue, Honda Prologue, електромобіль Honda, кросовер Honda
Фото: Honda | Honda Prologue надійде у продаж з 2024 року

Honda Prologue створюють у співпраці з американським концерном General Motors. Електрокар призначений для любителів активного відпочинку.

Опубліковано перше зображення електричного кросовера Honda Prologue. Нова модель надійде у продаж із 2024 року. Про це повідомляє пресслужба японського автовиробника.

Електрокар Honda Prologue 2024 створювали в американській дизайн-студії японської компанії й він представляє новий напрямок у стилі марки. В автомобіля довгий капот, висока віконна лінія та тоненькі світлодіодні фари. Розробники стверджують, що особливу увагу приділили аеродинамічних показників кузова.

Honda Prologue 2024, нова Honda Prologue, Honda Prologue, електромобіль Honda, кросовер Honda
В основі кросовера лежить американська платформа GM Ultium
Фото: General Motors

Японський електрокросовер отримає американську "начинку". Річ у тому, що автомобіль створюють спільно з концерном General Motors і використовує силову установку GM Ultium — як нові Chevrolet Equinox і Cadillac Lyriq. Виробництво Prologue налагодять на одному з підприємств General Motors у США.

Характеристики Honda Prologue поки тримають у секреті. Втім, відомо, що архітектура GM Ultium дозволяє установку в кросовер батарей місткістю до 100 кВт∙год і в цьому разі запас ходу становитиме не менше як 500 км. Авто отримає два електромотори та повний привід.

Важливо
Нова Honda CR-V 2023 повністю розсекречена до прем'єри (фото)
Нова Honda CR-V 2023 повністю розсекречена до прем'єри (фото)

Також в Honda підкреслюють, що Prologue створюється як електромобіль для любителів активного відпочинку з хорошими позашляховими якостями. На ньому можна буде в будні їздити на роботу, а у вихідні вирушити за місто на природу.

Раніше Фокус розповідав про новий компактний електрокросовер Honda. Його запропонують у двох версіях із різним дизайном.