Toyota Prius вперше отримає спортивну версію: зображення та подробиці

Toyota Prius GRMN, Toyota Prius 2023, Toyota Prius, нова Toyota Prius, гібрид Toyota Prius, тюнінг Toyota Prius
Фото: BestCarWeb | Для доопрацювання вибрали гібрид Toyota Prius, що підзаряджається

Гібрид Toyota Prius 2023 доопрацюють у знаменитому підрозділі Gazoo Racing. Хетчбек отримає збільшення в потужності і переналаштовану підвіску.

Related video

Toyota Prius вперше з'явиться потужний заряджений варіант. Спортивний гібрид мають представити наприкінці нинішнього чи на початку 2024 року. Про це стало відомо японському сайту BestCarWeb.

Заводський тюнінг Toyota Prius 2023 виконають у знаменитому спортивному підрозділі Gazoo Racing. Найімовірніше, нову модифікацію назвуть Prius GRMN — за аналогією із зарядженим варіантом Toyota Yaris.

Toyota Prius GRMN, Toyota Prius 2023, Toyota Prius, нова Toyota Prius, гібрид Toyota Prius, тюнінг Toyota Prius Fullscreen
Хетчбек отримає обвіс, спойлер і збільшені колісні диски
Фото: BestCarWeb

Відомо, що нова Toyota Prius GRMN буде плагіном гібридом. У стандартній модифікації її силова установка з 2,0-літровою бензиновою четвіркою та парою електромоторів розвиває 223 к. с., але спортивний варіант буде сильнішим.

За однією версією, доопрацюють цю гібридну установку, за іншою — оснастять Prius 2,5-літровим двигуном та електромоторами від Toyota RAV4 Prime. І тут потужність досягне 306 к. с. та гібрид буде повнопривідним. Розгін до 100 км/год займе близько 6 с, а запас ходу на електротязі становитиме близько 90 км.

Важливо
Новий кросовер Toyota розкуповують як гарячі пиріжки: черга за авто сягає трьох років
Новий кросовер Toyota розкуповують як гарячі пиріжки: черга за авто сягає трьох років

Крім того, доопрацюють підвіску авто та посилять жорсткість кузова. Дізнатися Toyota Prius GRMN можна буде за обвісом, агресивнішою передньою частиною, спойлером і збільшеними колісними дисками. Також змінять оздоблення салону та встановлять спортивні крісла.

Раніше Фокус повідомляв, що знаменитий позашляховик Toyota Land Cruiser 70 пройде суттєву модернізацію.