Citroen, Opel та Peugeot показали комерційні електромобілі підвищеної прохідності (фото)

Peugeot e-Partner Dangel, Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e, Peugeot e-Partner, електромобілі Citroen, нові citroen
Фото: Stellantis | Peugeot e-Partner Dangel TReK

Електромобілі Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e та Peugeot e-Partner підготували до бездоріжжя у співпраці з компанією Dangel. У них збільшений кліренс, посилена підвіска, встановлений захист кузова та днища.

Related video

Концерн Stellantis презентував нове сімейство електричних фургонів Dangel TReK. Комерційні електричні моделі Citroen, Opel та Peugeot підготували до бездоріжжя. Про це повідомляє офіційний сайт Stellantis.

Citroen e-Berlingo Dangel, Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e, Peugeot e-Partner, електромобілі Citroen, нові citroen Fullscreen
Citroen e-Berlingo Dangel TReK
Фото: Stellantis

Французька компанія Dangel вже близько 40-ти років створює позашляхові версії комерційних моделей. Тепер вона взялася доопрацювати електромобілі Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e та Peugeot e-Partner. Метою було створення легкої вантажної техніки з нульовими викидами СО2, яку можна експлуатувати поза асфальтом.

Важливо
В Україні з'явиться недорогий рамний пікап Peugeot: подробиці та ціни (фото)
В Україні з'явиться недорогий рамний пікап Peugeot: подробиці та ціни (фото)

Нові Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e та Peugeot e-Partner від Dangel доступні у вантажних та вантажопасажирських версіях. Вони впізнаються за позашляховим пластиковим обвісом і збільшеним до 205 мм кліренсом. Днище електрокарів отримало металевий захист.

Opel Combo-e Dangel, Citroen e-Berlingo, Opel Combo-e, Peugeot e-Partner, електромобілі Citroen, нові citroen Fullscreen
Вантажопасажирський Opel Combo-e Dangel TReK
Фото: Stellantis

Дизельні моделі від Dangel можуть бути повнопривідними, однак у електрокарів передній привід, що обумовлено особливостями їх силової установки. Натомість встановлено диференціал підвищеного тертя Quaife, а підвіска посилена для бездоріжжя.

Електромобілі Citroen, Opel та Peugeot оснащені 136-сильним мотором та батареєю на 50 кВт∙год. Вони мають вантажопідйомність 800 кг, а запас ходу становить близько 280 км.

Раніше Фокус повідомляв, що в Україні з'явиться перший електрокросовер Peugeot.

Також ми писали, що на наш ринок вийде позашляховий седан Citroen.