Предок Urus: у Києві виявлено занедбаним рідкісний позашляховик Lamborghini 80-х (відео)

Lamborghini LM002, позашляховик Lamborghini, Lamborghini LM
Фото: topgir.com.ua | Lamborghini LM002 став першим позашляховиком італійської марки

Lamborghini LM002 — перший позашляховик в історії італійської марки, який спочатку створювали для армії. Усього випущено лише 328 таких авто з величезним V12 під капотом.

Related video

У Києві зненацька знайшли раритетний Lamborghini LM002. Знаменитий позашляховик припадає пилом і давно не їздив. Про це повідомляє сайт ТопЖир.

За даними журналістів ТопЖиру, власник автомобіля, найімовірніше, покинув нашу країну. Примітно, що це один із двох Lamborghini LM002 в Україні. Позашляховик є рідкісною версією моделі для американського ринку, також відомої як LM Americana.

Lamborghini LM002, позашляховик Lamborghini, Lamborghini LM Fullscreen
В Україні було зареєстровано лише два Lamborghini LM002
Фото: topgir.com.ua

Усього випущено лише кілька Lamborghini LM Americana, та й стандартний LM002 є рідкісним. З 1986 по 1993 роки зібрано лише 328 позашляховиків Lamborghini усіх версій.

Важливо
У Львові відбувся масштабний міжнародний фестиваль ретроавто (фото)
У Львові відбувся масштабний міжнародний фестиваль ретроавто (фото)

Історія Lamborghini LM002 дуже цікава. Спочатку рамний позашляховик створювався для американської армії, але на тендері програв надійнішому HMMWV (військовій версії Hummer H1). Проте партії цих авто все ж придбали армії Лівії та Саудівської Аравії.

Позашляховик Lamborghini LM002 оснащений 5,2-літровим 455-сильним V12 від суперкара Countach, а також 5-ступінчастою механічною КПП та повним приводом. Він розганяється до 100 км/год за 7,7 сек і розвиває 210 км/год. Втім, не виключено, що саме цей Lamborghini LM Americana потужніший, адже частина автомобілів отримали 5,8-літровий 495-сильний двигун.

Раніше Фокус повідомляв, що в Україні виявили унікальний BMW M5 E34 ручного збирання.

Також ми писали, що у Києві знайшли 40-річну "Ниву" у стані нового авто.