Таємниці секстингу. Як правильно фліртувати в епоху цифрових технологій

Фото: відкриті джерела
Фото: відкриті джерела

Сексопатолог Ванесса Мерін про те, як пробудити внутрішнього сексуального Шекспіра і обмінюватися еротичними фото, не ризикуючи "засвітити" свої інтимні органи в інтернеті

Ванесса Мерін, сексопатолог і автор Men's Fitness, стверджує, що ідея обміну еротичними фото в Мережі у чоловіків і жінок викликає різні емоції. Перші, несподівано отримавши фото жіночих принад, незалежно від часу доби сприймуть його як щось само собою зрозуміле. А ось представниці прекрасної статі зовсім не зрадіють сюрпризу.

"Як сексопатолог я чую чимало історій про "полуничны "повідомлення, які отримують мої клієнти, і бачу, що їм подобається і чого вони не переносять", — пише Мерін. З огляду на свій унікальний досвід, спеціально для платформи Men's Fitness вона склала керівництво по успішному впровадженню секстингу у ваші відносини.

Наберіться терпіння

Ванесса Мерін визнає, що багатьом читачам буде складно прийняти її першу пораду. І все ж автор наполягає: секстинг (пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку: телефонів, електронної пошти, соцмереж) — тільки після сексу. Є кілька причин, що виправдовують це правило.

По-перше, так ви не застанете партнерку зненацька. Дивно було б пропустити з кимось по стаканчику, а після, вже в таксі, отримати цілу серію неймовірно деталізованих брудних повідомлень. Поквапившись або висловивши симпатію занадто радикально, ви можете відлякати співрозмовницю.

По-друге, занадто інтенсивний секстинг може накрутити ваші вимоги до майбутнього реальному сексу. Правильний настрій — це одне, але завищені очікування — інше, і саме секстинг може все зіпсувати. Навряд чи ви хочете опинитися в незручній ситуації, коли в листуванні чарівна хімія є, а при особистій зустрічі відсутня.

По-третє, як стверджує Мерін, інтимна близькість — найприродніша причина вступити в подібне листування. Все, що для цього потрібно зробити, — почати з чогось на кшталт: "Нічого не можу з собою вдіяти, думаю про вчорашній вечір ..."

Почніть зі слів

Поквапившись або висловивши симпатію занадто радикально, ви можете відлякати співрозмовницю

Друга порада сексопатолога — починати не з картинок, а з текстових повідомлень. Слова можуть завести не гірше фотографій. До того ж багатьом жінкам вони подобаються більше, ніж картинки.

Крім того, текст — кращий спосіб з'ясувати, як ваша співрозмовниця відноситься до секстингу. Якщо вона ігнорує ваші повідомлення або шле туманні, нееротичний відповіді, ви зрозумієте, що не варто посилювати ситуацію фотками. Погодьтеся, мовчання як відповідь вдарить по чоловічому его сильніше, ніж тиша після якогось СМС ".

Тихіше їдеш — далі будеш

"Жінки хочуть, щоб їх спокушали", — нагадує сексопатолог. За її словами, помилка більшості чоловіків полягає в тому, що вони не враховують кращої для їх супутниць швидкості розвитку подій. Дійте плавно.

Є кілька перевірених фраз, які варто взяти на озброєння:

  • "Вкотре прокручую в голові вчорашні події"
  • "Не можу не думати про те, що було минулої ночі"
  • "Я недавно думав про те, чим ми могли б зайнятися при нашій наступній зустрічі"

Якщо співрозмовниця відразу вступає в діалог, можете видихнути і перейти до наступних повідомлень. Якщо немає — дивіться пораду №1.

Коли мова йде про фото, орієнтуйтеся на її настрій

Золоте правило секстингу — не відправляти ні з того, ні з сього фото вашого інтимного органу. Потрібно, щоб партнерка сама захотіла побачити ваше фото, а не втратила дар мови від обурення. За словами Мерін, в світі немає нічого, що жінки ненавиділи б більше, ніж фото члена, про який вони не просили.

Крім того, ви не можете знати, чим саме зайнята ваша подруга в цей момент або як її телефон демонструє нові повідомлення. Можливо, в цей момент вона вечеряє з батьками, і раптом на екрані її смартфона з'являється ваше оголене тіло.

Ванесса Мерін розробила для читачів алгоритм успішного переходу на новий рівень. За її словами, після чергового вдалого обміну "люб'язностями" можна попросити співрозмовницю надіслати своє фото — щось незвичайне, але не занадто відверте. Ваше прохання повинно супроводжуватися запевненнями в порядності: "Не знаю, як ти до цього ставишся, але я хотів би побачити фото, на якому ти ... Необов'язково фотографуватися так, щоб було видно обличчя, я обіцяю помилуватися пару хвилин і видалити. А замість того, можу відправити тобі своє фото, яке попросиш ".

Секстинг — це не тільки веселощі, а й ризик, адже ваші фото можуть побачити сторонні

Про що говорить це повідомлення? Про те, що все залежить від її рішення. Про те, що ви подбали про приватність листування. І про те, що ви відповісте своїм фото. Це ще один хороший спосіб убезпечити себе: якщо жінка категорично проти обміну такими фото, краще дізнатися про це до того, як ви вирішите відправити їй одне з таких.

Якщо вона попросить ФОТОвідповідь, дотримуйтесь тієї ж тактики — дратуйте, але не відкривайте всі карти. Можна почати з селфі у ванній. Ви, міцно-міцно обмотаний рушником, — дуже добрий початок.

Будьте творчим

Тим, кого цікавить обмін більш відвертими фото, сексопатолог радить провести власні дослідження. "Один з моїх клієнтів напівжартома розповів мені про платформу critiquemydickpic", — згадує Ванесса Мерін. Експерт не полінувалася перевірити і виявила, що користувач цього сайту пропонує інтернет-користувачам надсилати йому фото свого інтимного органу для публічної рецензії. Можна дізнатися чимало нового про те, як домогтися гарного освітлення і вдихнути в свої фотографії трохи творчості.

Пам'ятайте про приватність

Секстинг — це не тільки веселощі, а й ризик, адже ваші фото можуть побачити сторонні. Існує дуже багато способів порушити приватність. Ваша подруга може втратити телефон. Його можуть зламати. Розсердившись на вас, вона може показати інтимні фото кому завгодно або навіть всім, кому тільки можна. Тому ви повинні бути обережними.

Перед тим, як відправити "полуничне" фото, переконайтеся в тому, що на ньому немає ні вашого обличчя, ні будь-яких ідентифікуючих деталей на кшталт родимок або тату. Переконайтеся, що на задньому плані немає одягу, плакатів або меблів, — нічого, що могло б вас видати.

Користуйтеся правильними технологіями

Пам'ятайте, текстові додатки (і навіть сам Snapchat) не зашифровані. Це робить вас потенційними жертвами злому, навіть якщо у недоброзичливця немає доступу до вашого телефону.

"Якщо ви постійник секстою, подбайте про відключення історії чату або зверніть увагу на додатки програми, які передбачають захист від цікавих очей", — радить Мерін.

За матеріалами: Men's Fitness

Переклад Анни Синящик