"Інопланетні шрами". Дівчина Ілона Маска показала посмуговану спину (фото)

Граймс, дівчина Ілона Маска
Фото: Peoples.ru | Граймс

Малюнок вигадав відомий лос-анджелеський художник Нусо Куеро, а майстер наніс його на спину Граймс білими чорнилами.

33-річна канадська співачка Клер Еліс Буше, більш відома як Граймс, і за сумісництвом дівчина американського мільярдера Ілона Маска, а також матір його дитини, опублікувала в Instagram знімок із незвичайною "прикрасою".

Молода жінка позує, сидячи спиною до глядачів, яка вся пошматована червоними шрамами.

"У мене немає гарної картинки, тому що це занадто боляче, і мені потрібно поспати, ха-ха, і вони будуть червоними протягом декількох тижнів, але, мабуть, будуть прекрасні інопланетні шрами", — йдеться у підписі до фото.

шрами, Граймс, татуювання
"Інопланетні" шрами Граймс
Фото: ☘︎𝔊𝔯𝔦𝔪𝔢𝔰࿎/Instagram

Татуювання Граймс білими чорнилами зробив майстер під ніком @tweakt w sum. На своїй сторінці чоловік опублікував більше знімків, на яких "прикрашену" спину артистки видно у всіх подробицях.

Малюнок вигадував Нусі Куеро з Лос-Анджелеса, якого називають цифровим художником моди. Він відомий своїми футуристичними роботами, і тепер один з його шедеврів зображений на спині коханої найвідомішого інженера сучасності.

Нусі Куеро

Що ж стосується Граймс, то тема інших світів давно й міцно захоплює її. Наприклад, своїм підписникам у соцмережі вона сказала, що хоче переїхати на Марс після того, як їй виповниться 50 років, щоб допомогти побудувати там людську колонію. А декілька тижнів тому вона позувала для фотографій на базі Маска Starbase у Техасі.

"Готова померти з червоним брудом Марса під моїми ногами, Starbase Tx", — написала вона в підписі до Instagram.

У Граймса і Маска, які почали зустрічатися в 2018 році, є син, якого звуть X Æ A-Xii. 4 травня малюкові виповниться рік.

Нагадаємо, Ілон Маск неодноразово розповідав про свої амбітні плани щодо Червоної планети. Він повідомив, що спочатку поселенці житимуть під куполами, однак, коли планету тераформують, то зможуть виходити і на поверхню без скафандрів.