Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес розірвали заручини

Дженніфер Лопес, Алекс Родрігес, фото
Фото: Instagram/Jennifer Lopez | Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес

Не зумівши врятувати стосунки, пара вирішила припинити їх, зберігши дружбу, а також продовживши співпрацю у спільних бізнес-проектах.

51-річна американська співачка Дженніфер Лопес і 45-річний спортсмен Алекс Родрігес офіційно оголосили про те, що розривають свої заручини. Відповідну заяву опублікував журнал People.

"Ми усвідомили, що як друзі ми стали кращими, і сподіваємося, що залишимося такими ж. Ми продовжимо працювати разом і підтримуватимемо одне одного у наших спільних справах і проектах. Ми бажаємо всього найкращого одне одному і дітям одне одного. З поваги до них, єдиний коментар, який у нас є, — це подякувати всім, хто надіслав добрі слова та підтримку", — зазначили колишні наречений і наречена.

Новина про розрив пари з'явилася через кілька тижнів після того, як Лопес і Родрігес оголосили, що вони "працюють над деякими речами" після того, як стало відомо, що на початку березня вони нібито розлучилися.

За словами джерел, близьких до пари, у них "був важкий період". Дженніфер полетіла на зйомки в Домініканську Республіку, куди, через деякий час, до неї прилетів Родрігес. Вони намагалися налагодити стосунки і стерти всі гострі кути, однак ці спроби виявилися марними.

Розлади у парі почався після того, як у ЗМІ просочилися чутки про роман Родрігеса із зіркою реаліті-шоу Медісон ЛеКрой. Втім, і Алекс, і Медісон заявили, що це неправда, і вони навіть не знайомі особисто.

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес почали зустрічатися у 2017 році, а вже через два роки Родрігес зробив їй пропозицію. Однак через пандемію коронавірусу весілля в Італії довелося перенести двічі. Не так давно Лопес і зовсім заявила, що не поспішає заміж і що під час карантину вони з Алексом відвідували сімейного психолога.

У Дженніфер є двоє дітей від колишнього чоловіка Марка Ентоні — 12-річні близнюки Емма і Макс, у Алекса Родрігеса — дві дочки, Наташа і Елла, від колишньої дружини Синтії Скертіс.

Під час невизначеності в особистому житті Лопес встигла знятися у розкішній пляжній фотосесії, позуючи на березі океану в купальниках та одязі від найзнаменитіших брендів.