Експерти, які читають по губах, переказали розмову принців Вільяма та Гаррі на похоронах діда

принц Гаррі, принц Вільям, похорон
Фото: Getty Images | Принц Гаррі та принц Вільям йшли не поруч на особисте прохання старшого брата

Після скандального інтерв'ю сім'я зустріла герцога Сассекського насторожено, і навіть на похоронах це було очевидно.

Поява принца Вільяма та його брата принца Гаррі на похоронах герцога Единбурзького стала одним із найбільш обговорюваних моментів траурної церемонії, і всі з непідробним інтересом спостерігали за цими двома членами королівської сім'ї. Експерти, які вміють читати по губах, нарешті пролили світло на те, про що говорили брати під час похорону, коли зняли маски, а їхні коментарі опублікував таблоїд Page Six.

Так, згідно із заявою фахівців, принц Вільям сказав принцу Гаррі під час похорону їх діда, що церемонія і музика "були відмінними", на що його брат відповів, що "все було так, як він цього хотів".

Розмову принців відобразили камери журналістів, але вона не була тривалою. За словами інсайдерів, перед похоронами Вільям особисто просив королеву, щоб не ставили його поруч із братом, через що між ними й з'явився їхній кузен Пітер Філіпс, син принцеси Анни.

похорон, принц Філіп, принц Гаррі, принц Вільям
Між Гаррі та Вільямом йшов їхній двоюрідний брат Пітер Філіпс
Фото: Скріншот

Крім того Гаррі чекав холодний прийом із боку тітки, а також дядька, молодшого сина королеви, принца Едварда. Під час служби ні Анна, ні Едвард, ні його дружина Софі не підійшли до молодшого сина принца Чарльза.

У понеділок, 19 квітня, Гаррі планував повернутися в Лос-Анджелес, але купив квиток із відкритою датою. Це, на думку ЗМІ, може говорити про те, що він вирішив залишитися на святкування ювілею королеви, якій 21 квітня виповнюється 95 років.

Цілком ймовірно, що такого рішення герцог Сассекський дійшов після двогодинної розмови за зачиненими дверима з батьком і братом, яка відбулася після похорону.

Нагадаємо, принца Філіпа поховали в каплиці Святого Георгія. Похорони транслювалися в прямому ефірі, але були присутні на них тільки 30 найближчих родичів і друзів принца Філіпа. ЗМІ облетіли знімки, де на церемонії похорону принца Філіпа Кейт Міддлтон втішала свого свекра, принца Чарльза, який дуже важко переживав смерть батька. На виході з каплиці вона поцілувала його в щоку та поклала руку йому на плече.