Возз'єднання Дженіффер Лопес і Бена Аффлека почалося ще в лютому, — інсайдер

Дженіфер Лопес, Бен Аффлек
Фото: колаж Фокус

За словами близьких до пари джерел, актор і співачка багато листувалися, що в істотній мірі знову й сприяло нібито спалаху почуттів.

Бен Аффлек, Дженніфер Лопес і їх нібито роман, що знову спалахнув, стали топ-темою світської хроніки світових таблоїдів, яка обростає новими подробицями. Так, ресурс TMZ повідомляє про те, що актор і співачка почали відновлення своїх стосунків, які припинилися в 2004 році, з ніжних листів.

За словами інсайдера видання, коли Дженніфер Лопес знімалася в комедії «Весілля з дробовика» в Домініканській Республіці, Бен почав завалювати її електронними листами, причому їхній тон був не просто доброзичливим, а з неабиякою часткою любові та ностальгії.

Джей Ло на зйомках в Домінікані

"Побачивши фотографії Дженніфер у Домінікані, Бен написав їй, як красиво вона виглядала і як сильно він хотів би бути там із нею. Звичайно, в той час він був зайнятий в Бостоні на зйомках фільму "Ніжний бар" із Джорджем Клуні, а вона все ще була заручена з Алексом Родрігесом", — пише таблоїд.

З посиланням на власні джерела, TMZ зазначає, що в листах згадувалася любов співачки до того, як майстерно пише її колишній наречений, і в одному з них навіть говорилося, що Бен "своїм пером може володіти її серцем".

При цьому інформатори стверджують, що аж до кінця зйомок у квітні між ними не було фізичного контакту і побачень, однак листи зробили свою справу, нібито прискоривши возз'єднання пари. Уже через два тижні після розриву заручин з Алексом Родрігесом Джей Ло помітили в компанії Аффлека в Лос-Анджелесі.

За словами наближених до них людей, Бен і Дженніфер після розриву стосунків 17 років тому залишилися друзями і підтримували теплі стосунки. У своїх інтерв'ю актор дуже тепло відгукувався про колишню, а одного разу навіть зізнався, що під час їхнього роману Дженніфер довелося зіткнутися з хвилею ненависті з боку його прихильників.

Бен Аффлек, Дженніфер Лопес, роман
Дженіфер Лопес і Бен Аффлек побралися в 2003 році, але розлучилися в 2004-му
Фото: Открытые источники

Після проведеної на гірськолижному курорті відпустки, в ЗМІ заговорили про куди більш тісне спілкування зірок, ніж проста дружба, тим паче що і Джей Ло, і Бен зараз вільні. Актор не так давно розлучився з колегою по цеху Аною де Армас.

Останній екс-бойфренд співачки, дізнавшись про те, що вона літала на відпочинок з Аффлеком, відреагував на новину досить емоційно. За словами джерел, він "був шокований", оскільки до останнього сподівався, що незважаючи на розірвання заручин рано чи пізно Дженніфер повернеться до нього. Однак співачка цього разу дала йому чітко зрозуміти, що шляху назад немає. За однією з версій, причиною припинення стосунків Лопес і Родрігеса слугували чутки про його зраду.