Анджеліна Джолі зазнала нищівної поразки в судовому позові з колишнім чоловіком

Анджеліна Джолі, Бред Пітт, колаж
Фото: коллаж Фокус

За словами джерел, актриса не згодна з вердиктом судді і має намір продовжити боротьбу.

Чим успішніше справи у Анджеліни Джолі в професії, тим сумніше все в особистому житті: актриса програла суд про опіку над шістьма дітьми колишньому чоловікові Бреду Пітту, який отримав право на спільне виховання, повідомляє Page Six.

57-річний актор п'ять років боровся з ексдружиною за право разом виховувати шістьох дітей, троє з яких — прийомні.

"Він такий радий. Його єдиний намір — проводити більше часу з дітьми", — заявив журналістам інсайдер.

Після декількох місяців показань свідків і фахівців по роботі з неповнолітніми, які опитали дітей, суддя Джон Аудеркірк, як повідомляється, ясно виклав свої думки щодо постанови. Він засумнівався у правдивості показань актриси, підкресливши, що вони "не заслуговують на довіру у багатьох важливих сферах, і чинний порядок опіки між сторонами повинен бути змінений на прохання пана Пітта в інтересах дітей".

Анджеліна Джолі, діти
Джолі п'ять років боролася з колишнім чоловіком за одноосібну опіку над дітьми
Фото: Getty Images

"Бред просто намагався проводити більше часу зі своїми дітьми — і було ясно, що Енджі зробила все можливе, щоб запобігти цьому. Цей процес тривав кілька місяців, і було дуже багато свідків, експертів, терапевтів та інших людей, які були поруч з дітьми і навколо них, і рішення було засноване на цьому", — додало джерело видання.

Розуміючи, що програє справу, Джолі в понеділок спробувала звільнити приватного суддю, якого вони найняли для розгляду справи, подавши документи у Другий окружний апеляційний суд Каліфорнії. Її адвокати стверджували, що суддя "не зміг належним чином розглянути... інформацію про їхній досвід, потреби або бажання", що є порушенням законодавчого кодексу штату, що дозволяє давати показання неповнолітнім від 14 до 17 років".

Інше джерело, знайоме з ситуацією, повідомило ЗМІ, що це — "попереднє рішення", додавши, що Джолі продовжує судову тяганину.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт офіційно розлучилися у 2019 році, хоча розійшлися ще у 2016-му. Весь цей час тривають тяжби з фінансових питань та опіки над дітьми. Зараз 19-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, 14-річна Шайло і 12-річні близнюки Нокс і Вів'єн живуть разом з матір'ю в її розкішному особняку у Лос-Анджелесі. На думку Бреда Пітта, колишня дружина робить все, щоб між ним і дітьми з'явився бар'єр. Як відомо, Шайло прибрала прізвище батька зі свого закритого профілю в соцмережі. Крім того, Пітт практично втратив контакт зі старшими синами, однак Різдво він провів у компанії молодших нащадків.