Кейт Міддлтон вакцинувалася від коронавірусу (фото)

щеплення від коронавируса дружини принца Вільяма
Фото: Instagram / Duke and Duchess of Cambridge

Раніше щеплення від COVID-19 отримали інші члени королівської родини: принц Вільям, Єлизавета II та герцогиня Камілла

Кейт Міддлтон отримала щеплення від COVID-19 після повернення з туру по Шотландії. Про це повідомляється на офіційній сторінці дружини принца Вільяма в Instagram.

"Вчора я отримала свою першу дозу вакцини від COVID-19 в лондонському Музеї науки. Я дуже вдячна всім тим, хто бере участь в розгортанні — спасибі вам за все, що ви робите", — вказується в публікації.

Щеплення герцогиня Кембриджська отримала в п'ятницю, але публікація про це з'явилася сьогодні. Раніше в цьому ж музеї отримав вакцину її чоловік принц Вільям. Виробник вакцини, яку отримала Герцогиня, не вказується. У королівській родині вже отримали вакцину Єлизавета II, принц Чарльз і герцогиня Камілла.

Нагадаємо, Фокус вибрав найкращі образи Кейт Міддлтон в турне по Шотландії. Раніше герцогиня Кембриджська показалася на публіці в оздобленні на честь своїх дітей.

Кейт і Вільям відвідали передпрем'єрний показ фільму "Круелла", організований ними для медиків Шотландії, які протистоять коронавірусу. Вони приїхали на одному з найулюбленіших авто принца Філіпа.