Анджеліна Джолі в Провансі: актриса з'явилася на публіці в костюмі пасічника

Women for Bees, Анджеліна Джолі
Фото: Backgrid

Актриса нещодавно стала амбасадором програми "Від жінок бджолам" (Women for Bees), яка була запущена Guerlain і ЮНЕСКО

Анджеліна Джолі днями прибула до французької провінції Прованс, де відвідала пасіку у відповідному костюмі. Про це пише Page Six.

Актриса і режисерка не змінила рід діяльності, а вбралася в костюм пасічника, бо нещодавно стала амбасадором пʼятирічної програми "Від жінок бджолам" (Women for Bees), яка була запущена Guerlain і ЮНЕСКО за підтримки Джолі.

Women for Bees, Анджеліна Джолі Fullscreen
Анджеліна з учасницями програми Women for Bees
Women for Bees, Анджеліна Джолі Fullscreen

У рамках програми буде побудовано 2500 бджолиних вуликів і популяція бджіл поповниться на 125 мільйонів особин до 2025 року. Також у рамках програми буде підготовлено 50 жінок-бджолярів.

У рекламній кампанії програми Джолі знялася особисто — вона зʼявилася в журналі National Geographic у білій сукні з відкритими плечима і покрита бджолами.

Але в Провансі Джолі вирішила не ризикувати, і все ж одягла спеціальний костюм, відвідуючи пасіку на території Французької обсерваторії апіології.

Women for Bees, Анджеліна Джолі Fullscreen
Women for Bees, Анджеліна Джолі Fullscreen
Фото: Backgrid

Пізніше Джолі вручила дипломи першим випускницям програми "Від жінок бджолам". Курс стартував 21 червня, а студентками програми стали бджолярі з різних країн. Під час 30-денного навчання вони отримали основні теоретичні та практичні знання в усіх сферах бджільництва і дізналися, як стати професійними підприємцями-бджолярами.

На урочистій події Джолі зʼявилася в більш елегантному вбранні: сукня пісочного кольору з відкритими плечима.

Women for Bees, Анджеліна Джолі Fullscreen
Фото: Backgrid

До слова, Джолі не єдина знаменитість, яка піклується про бджіл і допомагає збільшити їхню кількість. Бджільництвом також займаються Девід Бекхем і басист Red Hot Chili Peppers Флі. Бекхем нещодавно обзавівся першим вуликом, а у Флі їх уже три.

Втім, таблоїди пишуть, що в Прованс Джолі прибула не тільки заради бджіл, але ще і заради колишнього чоловіка Бреда Пітта, точніше їхнього маєтку Шато Міраваль, купленого багато років тому. З чуток, Джолі звернулася до суду з проханням надати їй дозвіл на продаж маєтку і виноградників.

Нагадаємо, пара офіційно оформила розлучення у 2016 році, але все ще ділить майно та опіку над дітьми. А нещодавно Джолі потрапила в скандал, коли зʼясувалося, що її старший син Меддокс, скоріше за все, не був сиротою, коли вона його всиновила у 2002 році.