Актор серіалу "Гра в кальмара" Лі Чон Че став амбасадором Gucci

Лі Чон Че
Фото: jung jae Lee/Instagram | Лі Чон Че

Окрім мільйонів підписників в Instagram, актори серіалу, який нещодавно підкорював усі світові рейтинги, отримують пропозиції від модних будинків

Новим амбасадором італійського будинку моди Gucci став головний герой корейського серіалу "Гра в кальмара" Лі Чон Че. "Його талант у поєднанні з його особистим і чітко визначеним поглядом на моду відображають цінності Gucci, які стосуються інклюзивності та самовираження", — зазначили представники модного будинку. Про це пише Insider.

На офіційній сторінці бренду в Instagram з’явилися відповідні дописи з фото актора Лі Чона Че, на яких він позує в різних образах від Gucci: смарагдовий штанний костюм та класичний костюм з накидкою-пір’ям. "Gucci вітає актора Лі Чона Че", — зазначено під фото нового амбасадора модного будинку.

Лі Чон Че в образі від Gucci
Лі Чон Че в образі від Gucci

Інші актори культового серіалу також отримують контракти та пропозиції від великих світових брендів. Акторка Чон Хо Йон нещодавно стала амбасадоркою будинку Louis Vuitton. Також вона наразі є найбільш популярною корейською акторкою в Instagram. До дебюту в "Грі в кальмара" Чон Хо Йон працювала моделлю і була обличчям рекламної кампанії Louis Vuitton у 2017 році.

Чон Хо Йон у ролі амбасадора Louis Vuitton

Нагадаємо, режисер "Гри в кальмара" підтвердив, що зніме другий сезон серіалу та розповів про альтернативну кінцівку першого сезону.

Раніше ми повідомляли, що "Гра в кальмара" стала кращим серіалом Netflix. Менш ніж за 20 днів корейський серіал подивилися понад 111 мільйонів глядачів по всьому світу.