Нова дівчина Каньє Веста ночує в його особняку

вінетрія, каньє уест, нова дівчина каньє веста, розлучення ком кардашян і каньє веста
Фото: pagesix.com | Американська модель Вінетрія

У перервах між спробами повернути дружину репер проводить час 22-річною моделлю

Related video

Напередодні стало відомо, що американський репер Каньє Вест проводить ночі зі своєю новою подругою, 22-річною моделлю Вінетрією, у своєму особняку. Про це повідомило джерело E! News. Дівчина вже не раз ночувала в будинку музиканта, який досі перебуває в офіційному шлюбі з 41-річною Кім Кардаш'ян, яка нещодавно подала документи на розлучення. Між подружжям пробігла чорна кішка ще на початку 2021 року, коли вони оголосили про розлучення. Пара виховує 4 малолітніх дітей, опіку над якими ділитиме в суді.

44-річний Каньє не раз намагався повернути свою колишню кохану та маму його дітей, проте теледіва вже підтвердила свій новий роман із 28-річним відомим гумористом та голлівудським ловеласом Пітом Девідсоном.

22-річна модель Вінетрія

"Попри свої спроби повернути втрачену любов і публічні звернення до офіційної дружини, Вест проводить час з 22-річною моделлю і приводить її в коло своїх друзів", — говорить інсайдер. А на початку листопада ЗМІ вперше помітили Каньє з новою дівчиною на публіці, а саме на баскетбольному матчі клубу музиканта. Однак, це не єдина модель, у романі з якою ЗМІ підозрюють чоловіка Кім Кардаш'ян. Раніше йому приписували стосунки з Іриною Шейк.

Перший вихід у світ Вінетрії та Каньє

Раніше Фокус повідомляв, що нова ймовірна дівчина Каньє Веста приміряла весільний образ.