Померла видавчиня журналу Vogue UA Олена Чернова

Олена Чернова
Олена Чернова

Родичам і близьким колеги жінки висловили співчуття, назвавши Олену дивовижною, глибокою і мудрою людиною.

Related video

Незмінна видавчиня глянсового журналу Vogue UA Олена Чернова раптово померла сьогодні 12 січня. Як йдеться у дописі на Facebook-сторінці видання, причиною смерті стала хвороба.

"Сьогодні стало відомо, що через хворобу раптово пішла із життя незмінний видавець Vogue UA Олена Чернова. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Олени Чернової. Вона була дивовижною, глибокою, мудрою людиною і видатним професіоналом", — йдеться у повідомленні.

Автори допису відзначили творчу енергію з якою Олена працювала над багатьма медіа-проєктами, зокрема й над найголовнішим і найулюбленішим проєктом у своєму житті — Vogue UA.

У повідомленні йдеться, що для команди журналу Олена була винятковим наставником і другом, яка у своєму прагненні до успіху долала всі перешкоди, надихаючи навколишніх на найнеймовірніші ідеї.

Головний редактор видання Філіп Власов зазначив, що завдяки грамотному менеджменту Олени "українське видання Vogue стало одним із найяскравіших і найпрогресивніших у міжнародній сім'ї Vogue".

Чим займалася Чернова?

Олена Чернова працювала у медіа-бізнесі з 1994 року. У період із 2000 до 2002 року була головною редакторкою журналу "Наталі", а пізніше разом із Володимиром Чеповим організувала видавництво "Караван Медіа". З 2008 року Олена керувала групою журналів в "Українському Медіа Холдингу". У 2013 році Чернова стала видавчинею українського глянцю Voguе. За словами арт-директора Сергія Ковальова, в епоху, коли медіа йдуть в онлайн, виданню вдалося зберегти самобутність, якість матеріалу, артистичність та орієнтованість на нове покоління.

Раніше повідомлялося, що заступник редактора NY Times 49-річний Карлос Техада помер у Кореї після того, як пройшов бустерну вакцинацію від коронавірусу. Причною смерті став серцевий напад.

Американський комік та актор Боб Сагет, відомий за серіалом "Як я зустрів вашу маму", помер у готелі Ritz-Carlton Orlando у Флориді. Поліція, знайшовши тіло, заявила, що слідів насильницької смерті не зафіксувала.