Княгиня Монако Шарлін із чоловіком вийшла у світ і розпочала різдвяний сезон заходів

князь альбер, княгиня шарлен, княгиня монако, модний образ шарлен, модний вихід шарлен
Фото: Getty Images | Княгиня і князь Монако розпочали сезон різдвяних заходів

Це була перша поява княгині на публіці після скандальних фото позашлюбних дітей свого чоловіка.

Related video

Княгиня Монако Шарлін і князь Монако Альбер II відкрили різдвяний сезон. Подружжя взяло участь у традиційній церемонії роздавання подарунків разом із волонтерами Червоного Хреста у палаці у Монте-Карло. Про це пише Daily Mail.

Це була перша поява Шарлін та Альбера на публіці після того, як колишня коханка князя Ніколь Кості опублікувала його знімки з його позашлюбними дітьми: 19-річним сином Александром від неї самої та 30-річною дочкою Джазмін Гримальді від американки Тамари Ротоло.

Шарлін вийшла у світ у темно-зеленій сукні з вовняного мусліну Akris вартістю понад дві тисячі доларів. Образ вона доповнила чоботами Jimmy Choo та крихітними діамантовими сережками-пусетами.

Княгиня любить цей швейцарський бренд і часто вибирає вбрання цієї марки для появи на публіці. Вона дружить з головним дизайнером цього будинку моди Альбертом Кримлером.

Цього року Шарлін навіть відвідала показ, присвячений 100-річчю марки під час Тижня моди в Парижі.

Востаннє на публіці Шарлін та Альбер з'являлися на початку листопада. Тоді вони відвідали гала-вечір премії Princess Grace Awards, названої на честь матері князя акторки Грейс Келлі.

Журналісти продовжують стверджувати, що княгиня Шарлін залишається одружена з князем і виходить з ним у світ, уклавши угоду. Палац нібито платить їй 12 мільйонів євро на рік, щоб вона продовжувала виконувати свої представницькі обов'язки та зображувала на публіці зразкову дружину.

князь альбер, княгиня шарлен, княгиня монако, модний образ шарлен, модний вихід шарлен Fullscreen
Княгиня і князь Монако розпочали сезон різдвяних свят
Фото: Getty Images

Але князь Альбер стверджує, що в їхній сім'ї все гаразд, а чутки, що розповсюджуються таблоїдами, — образливі.

Вважається, що розлад між Шарлін та Альбером почався після того, як вона тяжко захворіла і тривалий час лікувалася в ПАР.