Навіщо ви, папіки, красивих любите. Чому жінку прикрашає вміння заробляти гроші

Ще жодну жінку не зіпсували особисто надбана фінансова свобода і вміння заробляти гроші. Це не позбавляє жінку привабливості і сексуальності. Навпаки — це робить її ще красивішою і впевненішою.

Напишу непопулярний пост про фінансову свободу. Отже, тут історія така. Будь-яка людина, незалежно від статі, має вміти заробляти. Це нормально у наш час. Це дає якусь свободу, захищеність і незалежність. Тим паче жінці.

Не буду перераховувати тут вам мільйон історій про те, що вона терпляче живе з чоловіком, терпить його зради, або, не дай бог, домашнє насильство, тому що "їй нікуди йти, нема на що зняти квартиру, нічим годувати дітей..." (підставте своє).

Жінки самі себе заганяють у це пекло.

Я не зустрічала ще жодної жінки, яку б зіпсувала особисто надбана фінансова свобода і вміння заробляти гроші. Це не позбавляє жінку привабливості і сексуальності. Навпаки — це робить її ще красивішою, впевненішою.

Я дуже люблю самостійних, красивих, розумних, успішних жінок. Які без грошей тата, коханця, чоловіка, брата і тд — змогли. Але при цьому зберегли свою чарівність, тактовність.

Які мають смак. Мають гарне виховання і освіту. При цьому, не випинають свій зароблений мерседес, сумочку Біркін, туфлі Джиммі Чу і плаття Вікторії Бекхем. Боже, це таке круте поєднання. І вони гідні кращих чоловіків. Реально гідні і так хочеться, щоб вони не були самотні. І мали сильне плече поруч.

Я не сприймаю жінок, які сидять вдома і тупіють, нескінченно гортають інсту, ведуть розмови зі своїми подружками про те, хто на якій був процедурі, обговорюють "плаття тієї і машину цієї".

Або сидять притихлі за одним столом зі своїми чоловіками. Тому що абсолютно не розуміють, про що ті говорять. Тому що 10-15 років у декреті даремно не проходять, якщо не займатися своїм розвитком. Якщо не читати книжок, не цікавитися мистецтвом, музикою, театром (і багато чим ще) і не спілкуватися з розумними людьми.

Першоджерело.

Публікується за згодою автора.