Що робити з УПЦ Московського патріархату. Рішення тільки одне

"Зараз в Україні не повинно бути нічого "московського", навіть московської ковбаси!" Думка.

путін митрополит Павло, Павло лебідь, патріарх Кирило, гундяєв
Фото: ТАСС | Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) тисне руку Путіну. Позаду – голова РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв)
Related video

Щодо обмежень і навіть заборони УПЦ МП хочу запитати: які взагалі можуть бути наразі дискусії? Перше питання. Де знаходиться центр УПЦ МП? Правильно, в Москві.

Друге питання (на мільйон доларів!): ви коли-небудь бачили, щоб у Москві парафіяни московського патріархату чи сам Московський патріархат організовували б якісь хресні ходи чи підтримували б народні протести з вимогою "Нет войне в Украине!" Не бачили? І я не бачив. А чому ви їх не бачили? Та тому що їх там нема — і ніколи не було! А злі язики кажуть, що Московський патріархат навіть благословляє російських мобілізованих і найманців ПВК, яких відправляють на війну проти України, тобто вбивати українців. Але це вже окрема розмова.

Мене зараз більше турбує те, що Московський патріархат, тобто його центр, знаходиться в Москві. Не у Ватикані. Не у Вашингтоні. Не в Парижі чи Лондоні. Саме в Москві! І ця церква не проти війни в Україні. Мені цього достатньо.

Тому немає жодної інтриги в тому, забороняти чи не забороняти в Україні "Московський патріархат". Нині в Україні не повинно бути нічого "московського", навіть московської ковбаси!

Джерело

Важливо
Бахмут — це капкан, з якого росіянам не вибратися: що відбувається в місті
Бахмут — це капкан, з якого росіянам не вибратися: що відбувається в місті