Зеленський: "Після кожного п'ятничного засідання РНБО шкодую, що у нас не 7 п'ятниць на тиждень"

Володимир Зеленський, президент України, рнбо
Фото: instagram.com/zelenskiy_official | Володимир Зеленський

Президент заявив, що в Україні з'явилася своя версія "чорної п'ятниці", коли люди, які "розпродавали" ресурси і майбутнє країни, "отримують по заслугах".

Президент України Володимир Зеленський після кожного п'ятничного засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) шкодує лише про те, що в тижні не сім п'ятниць. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

"Після кожного п'ятничного засідання РНБО я шкодую тільки про одне — що в нас не сім п'ятниць на тиждень", — написав Зеленський.

За кілька годин публікація зібрала 120 тисяч "лайків" і більше 2 тисяч коментарів.

Зеленський шкодує, що засідання РНБО проводяться не щодня

Зеленський в відеозверненні, яке він записав за підсумками засідання РНБО, яке відбулося 2 квітня, заявив, що в Україні з'явилася своя версія "чорної п'ятниці".

"У цей день особи, які займалися" великий розпродажем "стратегічних підприємств, природних ресурсів, високих державних посад, торгували безпекою, стабільністю і майбутнім України, отримують по заслугах. Українська "чорна п'ятниця" проходить не раз на рік, а практично щотижня", — зазначив Зеленський.

На тому засіданні РНБО було прийнято рішення ввести персональні санкції проти "ТОП-10 контрабандистів" України. За словами Зеленського, контрабанда є "економічним тероризмом проти України", через який щорічні втрати бюджету складають близько 300 млрд грн.

Звернення Зеленського за підсумками засідання РНБО 2 квітня

19 березня РНБО ввело санкції проти 27 фізичних осіб, серед яких Віктор Янукович, Микола Азаров, Віктор Пшонка та інші. Відносно цих осіб ввели максимальні пакети санкцій.

До цього, 2 лютого, президент України Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО ввів санкції на 5 років проти соратника Віктора Медведчука Тараса Козака та його компаній, які володіють телеканалами ZIK, "112 Україна" і NewsOne.

19 лютого РНБО рекомендувало Зеленському ввести санкції ще проти ряду компаній і 8 фізосіб осіб, серед яких Медведчук і його дружина Оксана Марченко.