"Поки руки тримають зброю": Кравчук пообіцяв до останнього відстрілювати окупантів

Леонід Кравчук
Фото: 24 Канал | Лідер української делегації в ТКГ Леонід Кравчук

Колишній президент України вже підготував у своєму будинку пристріляні позиції, щоб оборонятися від ворогів.

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що має намір особисто розстрілювати російських окупантів біля свого будинку. Він розповів про підготовку до вторгнення в ефірі телеканалу "Україна 24".

Леонід Кравчук стверджує, що почистив і підготував зброю до оборони власного житла від ворогів, а в охоронців є пристріляні позиції на балконі та в інших місцях. Утім, екс-президент не має наміру залишати всю роботу на охоронців, а збирається самостійно захищати будинок від непрошених гостей.

"Я їм кажу: якщо буде якась неприємність, що не грайтеся, не бігайте. Тому що я далеко не бачу, але стріляю добре, можу випадково підстрелити", — зазначив Кравчук. — "Стрілятиму до останнього, поки руки тримають зброю, поки бачу ворога. Я його, сучого сина, до себе на поріг не запрошував, він прийшов сам — я його вб'ю".

Лідер делегації запевнив, що обов'язково використає зброю проти російських загарбників, як тільки вони висадяться в його будинку. За словами Леоніда Кравчука, у свої 87 років він дуже добре стріляє і довів свою влучність на полюванні минулого року, коли одним пострілом вразив ціль з відстані 150 метрів.

"Попереджаю всіх ворогів своїх, які хочуть прийти до мене на побачення — нехай краще обходять мій будинок. Тому що, крім охорони, я сам себе охороняю", — підсумував політик.

Раніше Леонід Кравчук звернувся до ОБСЄ з проханням підтримати пропозицію України щодо скликання зустрічі Тристоронньої групи для припинення вогню на Донбасі та повернення до виконання Мінських домовленостей. Українська делегація доповіла, що з 30 березня ситуація на Сході дуже загострилася: загинули троє бійців ЗСУ й один мирний житель.

До цього Леонід Кравчук повідомив, що ініціює перемир'я на Донбасі на час великодніх свят. Таке питання він збирається порушити 14 квітня на наступному засіданні ТКГ.

"Тому що на Великдень люди більше ходитимуть на могилки, рухатимуться по території, тому потрібно думати про розмінування і контроль", — пояснив Кравчук. — "Це явище тимчасове: тиждень проходить — і знову війна".