"Добре, що є Путін": доцентка харківського ЗВО опинилася в центрі скандалу (фото)

Наталя Сємєйкіна, путин, донбас, добре, що є путин
Фото: facebook.com/semeikina | Наталя Сємєйкіна

Наталя Сємєйкіна вважає, що війна на сході України почалася нібито через те, що "Турчинов і банда полізли на Донбас".

Олена Рофе-Бекетова, співробітниця благодійного фонду "Харків із тобою", зробила на своїй сторінці в Facebook репост публікації про те, "чому Володимир Путін лізе до України" та про "два види корисних ідіотів для Кремля". У коментарях під цим дописом доцентка і викладачка Харківської державної академії культури Наталя Сємєйкіна заявила, що опубліковані міркування є "випендрьожем і нічим більше" і запитала "А куди лізуть не російськомовні?".

Користувачі соцмережі намагалися пояснити Сємєйкиній що малося на увазі в публікації, на що та відповіла:

"Полізли на Донбас Турчинов і вся банда. У мене там повно студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може всіх не добʼють", — написала Сємєйкіна.

У відповідь на це Олена Рофе-Бекетова написала, що після розпаду Радянського Союзу і повернення Україною незалежності в 1991 році Луганська і Донецька області офіційно стали частиною нашої країни.

"Це українські території, про що було, зокрема, зазначено і в Будапештському договорі. Якщо хтось туди і "поліз", так це саме російські війська, які порушили державні кордони і всі можливі міжнародні угоди. А точніше, війська окупували частину Донецької, Луганської областей і Крим", — написала Рофе-Бекетова.

Користувачі соцмережі почали називати Сємєйкіну "сепаршею" і "ватницею", на що та заявила:

"Треба ще заслужити називатися ватою, оскільки у вас і таких визначень не буде. Нічого за 30 років самі не зробили і не навчилися. Тільки ображати і горлати кричалки. Принесіть щось таке, щоб з країни ніхто нікуди не тікав, нормально працював, навчався і лікувався. Особливо якщо з інтелектом не дуже", — зазначила викладачка ЗВО.

У відповідь на це Рофе-Бекетова запитала у Сємєйкіної "де та була останні 30 років?" і "що хорошого вона за цей час зробила для держави Україна?".

На поточний момент цих коментарів вже немає під публікацією Олени Рофе-Бекетової, проте журналісти встигли зробити й опублікувати відповідні скріншоти.

скандал, доцент харківського вузу, ситуація на донбасі, Наталя Сємєйкіна
"Добре, що є Путін"
Фото: "РБК-Украина"
скандал, доцент харківського вузу, ситуація на донбасі, Наталя Сємєйкіна
"Добре, що є Путін"
Фото: objectiv.tv

Варто зазначити, що в лютому 2020 року Сємєйкіна публікувала на своїй сторінці у Facebook слова одного із сепаратистів із "ДНР" про "крах української економіки". У дописі вона залишила посилання на пропагандистське видання "Російська весна".

Наталя Сємєйкіна, Муратов, ДНР, сепаратист
Сємєйкіна опублікувала слова "ДНРівця"
Фото: скриншот

На поточний момент свої висловлювання Наталія Сємєйкіна не прокоментувала.

Зазначимо, РФ продовжує стягувати війська до кордону з Україною. 11 квітня прес-секретарка президента України Юлія Мендель заявила, що Росія на кордоні з Україною зібрала нібито майже 40 тисяч військових. Стільки ж бійців, за її словами, знаходиться в окупованому Криму. Хомчак же заявив про те, що сумарно біля кордону з Україною і в Криму РФ зібрала майже 50 тисяч військових.

12 квітня президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до можливого вторгнення Росії, оскільки "ми знаходимося на своїй землі та території".