"Після вечірки Тищенка важко пояснити європейцям, що ми хочемо в ЄС", — "слуга" в ПАРЄ

Євгенія Кравчук, рекація слуги народу, вечірка тищенко, микола тищенко, пасе, скандал з тищенко
Фото: пресс-служба "Слуги народа"/Facebook | Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук

Заступник голови фракції Кравчук наразі в Страсбурзі, де є величезні штрафи навіть за перебування на вулиці без маски.

Народний депутат України і заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, яка зараз перебуває в Страсбурзі на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що вона вкрай негативно ставиться до вечірки Миколи Тищенка в київському готелі Fairmont. Вона зазначила, що це "вже другий такий випадок".

"Дуже складно пояснювати європейським партнерам, що ми хочемо приєднатися до ЄС, коли тут, де ми перебуваємо, є обмеження у вигляді однієї людини під час обіду за столиком і просять, якщо сіли вдвох, розсістися, усі ходять у масках навіть на вулицях, і можна отримати великі штрафи за порушення", — розповіла Кравчук.

Вона заявила, що "вона б такого не зробила" і розповіла, що у фракції існує спеціальна процедура, як чинити в подібних ситуаціях. За її словами, щодо випадків, що виходять за рамки моралі і пристойності, розмову з "порушником" проведе заступник голови фракції.

"Але оскільки Микола сам є одним із заступників голови фракції, то проводити розмову з ним повинен, напевно, Давид Арахамія, який є його начальником у парламенті", — сказала Кравчук.

Примітно, що сам Тищенко ситуацію досі публічно не прокоментував цю ситуацію. Сьогодні, 20 квітня, голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в коментарі "Країні" заявив, що Тищенко "не на стабільному зв'язку" і з ним ще "істотно не спілкувалися" з цього приводу.

"Тищенко ще не на стабільному зв'язку, але думаю, що найближчим часом це виправиться", — заявив Корнієнко.

Зазначимо, що недавно журналісти "Схем" опублікували сюжет з новими подробицями про святкування дня народження дружини Миколи Тищенка. Так, виявилося, що вечірку також відвідали голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та нардеп від "Слуги народу" Олександр Трухін, а під час урочистостей біля будівлі готелю запускали феєрверки, що в Києві заборонено з огляду на бойові дії на Сході України.

Розслідування про вечірку Тищенка (відео)

Торжество на честь дня народження дружини Тищенка почалося 18 квітня. Інформація про це з'явилася в ЗМІ в той же вечір. Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що вони детально вивчають усю інформацію про це торжество.

Вранці 19 квітня Нацполіція повідомила, що відкрила кримінальне провадження за фактом вечірки на честь дружини Тищенка в готелі.

Нагадаємо, що у квітні 2020 року розгорівся скандал через те, що під час жорсткого карантину столичний ресторан "Велюр" нардепа Тищенка продовжував працювати. Сам "слуга" заявляв, що як заклад харчування "Велюр" тоді не працював.