"Кадровий голод". Богдан підтвердив запропоновану Стерненком посаду начальника СБУ

Сергій Стерненко, Зеленський, пропозиція, СБУ, начальник, посаду,
Фото: Сергій Стерненко/Facebook | Сергій Стерненко

Колишній голова Офісу президента вважає, що Зеленський міг запропонувати це Стерненку "на автоматі".

Колишній голова Офісу президента України Андрій Богдан підтвердив, що президент Володимир Зеленський пропонував посаду начальника СБУ в Одеській області екслідеру одеського "Правого сектору" Сергію Стерненку.

Журналіст Денис Рафальський опублікував у соцмережі Facebook пост, у якому звернувся безпосередньо до Богдана з цим запитанням.

"Андрію Богдану, можете розставити всі крапки над "i": у вашій присутності пропонував президент Зеленський Стерненку очолити одеське управління СБУ?", — написав він.

У відповідь Богдан заявив у коментарі, що на той момент у країні відчувався брак кадрів, і Зеленський, швидше за все, зробив цю пропозицію Стерненку "на автоматі".

"Думаю, зробив він це на автоматі. Гострий кадровий голод, коротше", — заявив ексголова ОП.

Стерненко, Зеленський, посаду, СБУ, начальник,
Коментар Богдана з приводу можливої пропозиції Зеленського

Нагадаємо, що Сергія Стерненка засудили на 7 років і 3 місяці за зберігання вогнепальної зброї та викрадення людини.

За словами прессекретаря президента Юлії Мендель, Зеленський не втручався в розгляд кримінальної справи і "покладається на незалежність і справедливість правоохоронної системи в розслідуваннях".

Під час оголошення вироку Стерненко нібито телефонував президенту Зеленському. За його словами, президент взяв трубку і запитав: "А чого ви мені телефонуєте?"

У четвер, 22 квітня Сергій Стерненко заявив, що президент Володимир Зеленський пропонував йому посаду голови СБУ в Одеській області.

"Зеленський ... сказав приблизно таке: "Може, не будемо так витрачатися на охорону? Підеш на роботу в СБУ головним по Одесі? Допомагатимеш країні. Ти проти Росії борешся", — стверджує Стерненко.