"КДБ переграє КВН", — Порошенко про зустріч Путіна і Зеленського (відео)

Порошенко, Зеленський, Путін, КДБ, квн, путін переграє Зеленського, порошенко дав пораду Зеленському
Фото: "Газета" | Порошенко дав Зеленському поради щодо зустрічі з Путіним

Нардеп вважає, що навички "конкурсу капітанів" не допоможуть чинному президенту України в дипломатичній війні проти РФ.

Народний депутат від партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook відеозвернення, в якому дав поради президенту України Володимиру Зеленському щодо можливої його зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Путін одержимий імперською ідеєю, дуже хитрий і досвідчений хижак. Квиток до Путіна коштує виконання домовленостей або взяття на себе певних зобов'язань. І є ризик, що Зеленський знову візьме на себе певні зобов'язання і кинеться їх виконувати заради самої зустрічі, як це було напередодні і під час нормандського саміту в грудні 2019 року", — вважає Порошенко.

Нардеп підкреслив, що під час переговорів з РФ Києву необхідно бути сильнішим у багатосторонньому форматі на основі спільної переговорної позиції з Німеччиною і Францією.

"Кремль учергове підкреслив, що Путін не хоче обговорювати із Зеленським Донбас, але у нас інших питань до Росії не існує. Нам нема про що говорити з Москвою, поки вона не повернула Крим і Донбас, крім як про саме повернення. Навички "конкурсу капітанів", Володимире Олександровичу, навряд допоможуть. КДБ переграє КВН", — зазначив Порошенко.

Парламентарій стверджує, що ключем до перемоги в таких переговорах є "міжнародна солідарність і єдність з Україною". За його словами, дати відсіч російському агресору можна лише об'єднавши зусилля всередині країни і зовні.

Порошенко дав Зеленському поради щодо зустрічі з Путіним (відео)

Зазначимо, в опублікованому 28 квітня інтерв'ю Зеленський заявив, що вважає Ватикан ідеальним місцем для зустрічі з Путіним.

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський звернувся до президента РФ з пропозицією зустрітися на Донбасі. 27 квітня прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Москва не має наміру обговорювати врегулювання конфлікту на Донбасі. Він підкреслив, що президенти зможуть поговорити виключно про проблеми двосторонніх відносин між Україною і Росією.