"П'янству бій": Арсен Аваков заявив, що не питиме як мінімум до обіду (фото)

Арсен Аваков, МВС, алкоголь
Фото: Instagram | Ексглава МВС Арсен Аваков

У себе в Instagram ексміністр опублікував фотографію стиглих фруктів і написав, що пити вино зранку не збирається. І це не перший пост на тему вживання спиртного, який з'явився e соцмережах Авакова останнім часом.

Related video

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який проводить відпустку в центральній частині Італії, написав на своїй сторінці в Instagram, що має намір відмовитися від вживання алкоголю як мінімум до обіду. Публікацію він супроводжував фотографією стиглих фруктів.

"Доброго ранку!!! Нічого зайвого! Вранці неділі — ніякого вина — #п'янствубій — ...до обіду як мінімум", — написав колишній глава міністерства.

Пост в Instagram Арсена Авакова

Примітно, що днем раніше з тієї ж локації ексміністр публікував фотографію, на якій він, судячи з усього, вживав алкоголь. На знімку він тримав наповнений червоним вином поррон, а поруч з ним на столі стояв келих з цим же напоєм. (Поррон — іспанський скляний або глиняний посуд для споживання вина об'ємом близько 1 літра — Ред.)

Пост в Instagram Арсена Авакова

За тиждень до цього — в суботу, 25 вересня — Аваков опублікував в Instagram історію з голосуванням, де поцікавився у своїх читачів, чи варто йому вживати спиртне. Більшість підписників проголосували за те, щоб ексчиновник випив.

аваков, спиртне опитування соцмережі Fullscreen
Арсен Аваков довіряє думці читачів
Фото: Скриншот

Нагадаємо, що 15 липня Верховна Рада відправила Арсена Авакова у відставку. Наступного дня на цю посаду був призначений Денис Монастирський.