"Я з ним у зв'язку не перебувала", — Третьякова не збирається вибачатися за слова про смерть Полякова

Галина Третьякова, слуга народу, соцполітика
Фото: "Интерфакс-Украина" | У Верховній Раді Галина Третьякова очолює комітет із питань соціальної політики

Галина Третьякова, яка очолює у Верховній Раді комітет соціальної політики, заявила, що "плакати буде тільки за Слугам народу". Про смерть Антона Полякова вона написала в чаті: "Мінус один ворог".

Related video

Народна депутатка фракції "Слуга народу" Галина Третьякова, яка написала в чат колегам по партії, що смерть нардепа Антона Полякова — "мінус один ворог і це добре", за що зазнала критики як серед колег, так і в соціальних мережах, не відчуває незручності та вважає, що все написала правильно. Це підтверджує ще одне повідомлення, скріншот якого розмістило в себе в Telegram-каналі агентство "УНН",

"Не закликайте мою гуманітарну сутність, — написала Третьякова в офіційному чаті фракції" луга народу". — Я з ним у зв'язку не перебувала. А плакати буду тільки за Слугами народу".

Галина Третьякова, нардепка слуга народу, смерть Антона Полякова Fullscreen
Скріншот поста Галини Третьякової: "Плакати буду тільки за Слугами народу"
Фото: УНН

Перед цим у чаті фракції "Слуга народу" Третьякова написала наступне: "Як на мене, то це мінус один ворог. Засім — все добре. Розслідування має бути максимально відкритим, з оголошенням всіх фактів — токсикології, його нічного шляху тощо. Щоб був зрозумілий зв'язок, чи це депутатська діяльність, чи це його особисте життя".

Галина Третьякова, слуга народу, смерть Антона Полякова Fullscreen
Скріншот повного повідомлення Галини Третьякової
Фото: УНИАН

За попередньою інформацією, Галину Третьякову через її висловлювання мають намір відкликати з голови комітету соцполітики. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Раніше нардепка Третьякова вже ставала об'єктом критики через свої формулювання. Так, обурення викликали її слова про те, що в бідних сім'ях народжуються "діти низької якості". Пізніше Третьякова вибачилася за це висловлювання, однак у відставку з поста глави комітету почнуть акредитувати.

Влітку 2021 року Третьякова повідомила, що "українцям достатньо зарплати в 5500 грн" — при тому, що середня місячна зарплата самої Третьякової минулого року склала 42,5 тис. грн, і "слуга народу" скаржилася, що цих грошей недостатньо.

Народний депутат Антон Поляков, обраний до Верховної Ради від партії "Слуга народу", помер у ніч на п'ятницю, 8 жовтня, у Дніпровському районі Києва у віці 33 років. Фокус зібрав подробиці про обставини та причини смерті Антона Полякова, деталі його біографії та коментарі до того, що трапилося.