На похоронах нардепа Полякова стався конфлікт між його співмешканкою Скороход і вдовою

похорон Полякова
Нардеп Антон Поляков помер уночі 8 жовтня в Києві

Журналісти повідомляють, що вдова запитала у нардепки як та посміла прийти на прощання. Мама Полякова прибрала з труни принесені Скороход квіти.

Related video

На прощання з нардепом Антоном Поляковим, який помер уночі 8 жовтня, прийшли його вдова Галина Полякова та співмешканка Анна Скороход, яка є членкинею парламентської групи "За майбутнє". У процесі церемонії між жінками виник конфлікт. Про це розповідають журналісти Telegram-каналу PavlovskyNews.

Повідомляється, що коли вдова Полякова побачила Скороход, то запитала, як та наважилася прийти на похорон. Після цих слів вдова вийшла з будівлі Чернігівської філармонії, в якій проходить церемонія.

За інформацією журналістів, квіти, які Скороход поклала на труну Полякова, прибрала мати покійного.

Похорон Антона Полякова
Галина Полякова, дружина полякова, вдова полякова Fullscreen
Галина Полякова, вдова померлого Антона Полякова

Напередодні, 10 жовтня, Анна Скороход поставила на аватарку свого профілю у Facebook фото померлого Антона Полякова.

Анна Скороход поставила на аватарку профілю фото Антона Полякова Fullscreen
Анна Скороход поставила на аватарку профілю фото Антона Полякова

Згідно з останньою декларацією Полякова, його вдова Галина залишилася з двома дочками. Скороход же одружена з бізнесменом Олексієм Алякіним, якому народила сина.

Антон поляків і Галина Полякова Fullscreen
Антон Поляков із дружиною Галиною

Нагадаємо, інформацію про те, що Поляков і Скороход жили разом повідомила низка ЗМІ з посиланням на лідера фракції "Слуга народу" Давида Арахамію. Пізніше в Нацполіції Києва підтвердили інформацію про те, що парламентарії жили разом.

Спікер МВС Артем Шевченко повідомив, що судово-медична експертиза встановила наявність алкоголю і метадону в крові Полякова. Утім, слідству невідомо як наркотична речовина опинилася в організмі нардепа.