"Якщо Зеленський покличе": ексгенпрокурор Луценко заявив, що готовий взяти зброю та піти на фронт

Юрій Луценко, Луценко на Донбасі, колишній генпрокурор, син Луценка

Колишній генпрокурор України вирішив наслідувати приклад свого сина Олександра, який служив солдатом у 55-ій Запорізькій бригаді.

Related video

Ексгенеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про готовність піти на фронт, якщо такий наказ надасть президент України Володимир Зеленський. Про це сказав в ефірі телепередачі "Право на владу".

"Якщо Зеленський закликатиме взятися за зброю, я і моя сім'я будуть у його розпорядженні. Так, як був мій син (Олександр Луценко). Не теоретично, а практично – 2014-го року під Донецьким аеропортом. Простим солдатом-артилеристом. Я також робитиму все, що від мене залежить, щоб зупинити ворога", – пообіцяв він.

Про похід на фронт Луценко починає говорити з 37-ї хвилини

Юрій Луценко говорив, що його син у 2014 році пішов на фронт добровольцем. Він служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55-ї Запорізької бригади.

олександр луценко, луценко Донбас, війна на Донбасі, доброволець луценко, син луценка Fullscreen
Олександр Луценко проходив службу в 55-ій Запорізькій бригаді

Разом із іншими військовими він вів вогонь по ворогові біля міста Піски, стверджував колишній генпрокурор.

Хто, крім Луценка, обіцяв піти на фронт?

Український журналіст Дмитро Гордон у квітні говорив, що піде воювати на фронт, якщо його призвуть.

"Якщо призвуть — звичайно піду. Я думаю, що всі підуть. А є інші варіанти, якщо призвуть?" — наголошував Гордон у розмові з журналісткою Наталією Влащенко.

Фокус докладно розбирав, як в Україні відбуватиметься мобілізація в разі нападу Росії. Резервісти почнуть працювати протягом доби за указом президента.

Нагадаємо, що Україна чекає від Сполучених Штатів на останній транш військової допомоги на 60 мільйонів доларів у межах підтримки обороноздатності. У допомогу увійде стрілецька зброя та боєприпаси.

США відмовилися спрямовувати свої війська до України в разі військового вторгнення Росії.