Сиділи за столом: Зеленського помітили у Буковелі з Єрмаком та Демченком (фото)

Єрмак, Зеленський, Демченко, Буковель, ресторан
Фото: Facebook / Юрій Бутусов | Зеленський, Єрмак та Демченко

Президент, стверджує журналіст Юрій Бутусов, взяв із собою на відпочинок людей, яких "не наважився посадити за новорічний стіл поряд із собою".

Related video

Президента України Володимира Зеленського зафільмували в одному з ресторанів курорту Буковель. Глава держави відпочиває за столом у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. Знімок опублікував на своїй сторінці у Facebook головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов.

Навпроти Зеленського та Єрмака трохи видно чоловіка в окулярах, ідентифікувати якого за знімком неможливо. За інформацією Юрія Бутусова, це перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко.

Єрмак, Зеленський, Демченко, Буковель, ресторан Fullscreen

"У Буковелі Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився, тому що деякі з них пов'язані із Москвою, а не із захистом України", — повідомляє Бутусов.

Хто такий Руслан Демченко?

Демченко відомий як фігурант журналістського розслідування Радіо Свобода щодо так званих "Харківських угод" – домовленостей між Україною та Росією, за якими продовжено термін перебування російського Чорноморського флоту в Україні. Журналісти стверджують, що саме Демченко лобіював підписання Харківських угод у 2010 році.

Крім того, він був викритий у призначенні на посаду в обхід Закону "Про очищення влади", оскільки підлягав люстрації. Також чиновника звинувачували у тому, що він набув статусу учасника бойових дій за 3 дні перебування на Донбасі у 2014 році.

У грудні минулого року у Києві проходила акція під назвою "Захисти Україну — зупини переворот!". Учасники мітингу серед інших вимог озвучили необхідність звільнення Руслана Демченка з посади першого заступника секретаря РНБО як "російського агента".

Журналіст Юрій Бутусов прямо називає Руслана Демченка "проросійським політиком", який діє за вказівкою адміністрації Путіна.

"Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки користується повною довірою Кремля", — стверджує журналіст.

Конфлікт Бутусова із Зеленським

У листопаді минулого року на пресмарафоні Володимира Зеленського відбулася словесна суперечка між Юрієм Бутусовим та українським президентом. Володимир Зеленський заявив, що Юрій Бутусов отримав дані про операцію щодо "вагнерівців" і опублікував їх. На що журналіст заявив, що це все брехня, і президент України має відповідати за свої слова. Через кілька хвилин словесна суперечка між опонентами повторилася знову. До неї вже втрутилася журналістка із 1+1 Наталія Мосейчук, заявивши, що не можна так спілкуватися з главою держави. Пізніше Юрій Бутусов вибачився за "емоції" під час пресконференції Зеленського. Журналіст пояснив свою неповажну поведінку на пресмарафоні "брехнею та образами" з боку президента.